کد خبر: 13884

تاریخ انتشار: 20 شهریور ، 1396

آخرین مهلت ثبت نام در بورسیه هیات علمی علوم پزشکی

No votes yet. Please wait…   مهلت ثبت نام در چهارمین فراخوان جذب بورسیه داخل دانشجویان دکتری تخصصی در هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی ۲۳ شهریور پایان می یابد. این فراخوان به منظور جذب ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر از دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) در هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی به شکل بورسیه اعلام شده است. […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

مهلت ثبت نام در چهارمین فراخوان جذب بورسیه داخل دانشجویان دکتری تخصصی در هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی ۲۳ شهریور پایان می یابد.

این فراخوان به منظور جذب ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر از دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) در هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی به شکل بورسیه اعلام شده است.

دانشجویانی که شرایط لازم را دارند می توانند با ورود به سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت بر اساس اعلام نیاز دانشگاه ها، در این فراخوان ثبت نام کنند.

شرط اختصاصی شرکت داوطلبان پذیرش متقاضی در مقطع دکتری تخصصی در رشته های مورد نیاز علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی (صرفاً رشته های جامعه نگر، مواد دندانی) و تمامی رشته های تخصصی داروسازی است. متقاضیان باید در آزمون سراسری دکتری تخصصی پذیرفته شده باشند.

حداکثر سن برای داوطلبین جهت استفاده از بورس داخل ۳۵ سال است.

دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های حضوری دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و موسسات تابعه در اولویت پذیرش و جذب هستند.

شرط معدل مقاطع تحصیلی قبلی متقاضیان برای شرکت در فراخوان در دوره کارشناسی ارشد حداقل ۱۶ و برای دوره دکتری حرفه ای حداقل ۱۵ است.

جدول اعلام نیاز دانشگاه های علوم پزشکی برای بورسیه دانشجویان دکتری علوم پزشکی در سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت اعلام شده است.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   بورسیه دانشگاه علامه طباطبایی از کشورهای عضو اکو
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.