کد خبر: 12117

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/11

آزمایشگاه‌های دانشگاه یزد عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی شد.

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

با تلاش مسئولان ازمایشگاه مرکزی و ازمایشگاه های دیگر مجموعه آزمایشگاه‌های دانشگاه یزد عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی شد.

روابط عمومی وزارت علوم گزارش داد : برطبق نامه‌ای که از سوی مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت شد ، مجموعه آزمایشگاه‌های دانشگاه یزد به عضویت قطعی “شبکه راهبردی” در آمد و از تاریخ شانزدهم مرداد از حمایت‌های آن سازمان برخوردار میگردد.

تعدادی از حمایت های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی شامل

  • حمایت ۵۰ درصدی از اخذ اعتبار نامه استاندارد ISO 17025
  • حمایت ۵۰ درصدی از پیاده سازی نرم افزارهای اطلاعات آزمایشگاهی
  • حمایت ۱۰ درصدی از خرید تجهیزات آزمایشگاهی ساخت داخل علاوه بر تخفیف های سطح ۱ و ۲ معادل ۴۰ تا ۵۰ درصد قیمت تجهیزات

می شود. علاوه بر این موارد میتوان به طرح تخفیف ویژه اعضای هیئت علمی تا سقف ۴۰ میلیون ریال و تخفیف خدمات تا ۴۰ درصد، طرح تخفیف شرکت‌های دانش‌بنیان تا سقف ۲۰ میلیون ریال و تخفیف خدمات تا ۵۰ درصد، طرح تخفیف برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان تا سقف ۱۵ میلیون ریال و تخفیف خدمات تا ۶۰ درصد، طرح تخفیف ویژه پسا دکترای خارج از کشور تا سقف ۵۰ میلیون ریال و تخفیف خدمات تا ۱۰۰ درصد و طرح تخفیف عضویت باشگاه مشتریان تا سقف ۱۰ میلیون ریال و تخفیف خدمات تا ۱۵ درصد اشاره کرد.

برای دریافت این حمایت ها باید اعتبار لازم در ارزیابی‌های سالانه شبکه راهبردی از مجموعه آزمایشگاه‌ها  کسب گردد. پس همکاری همه جانبه مسئولان دانشکده‌ها و آزمایشگاه‌های آن در به دست اوردن امتیازات مورد نظر در ارزیابی، امری ضروری و مهم به شمار می رود.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ایران با هدف هم‌افزایی توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور در حوزه‌های مختلف فناوری‌های پیشرفته و راهبردی، از ابتدای تیرماه سال 1393 فعالیت خود را آغاز نموده است .
www.phdphd.org
 

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه