کد خبر: 22017

تاریخ بروزرسانی : 1396/10/13

آغاز ثبت نام دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

Rating: 5.0. From 3 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

ثبت نام دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران طبق زمان بندی اعلام شده از چهارشنبه ۲۶ مهرماه آغاز شده است.دهمین جشنواره وب و موبایل ایران به مدت ۱۲۰ روز ادامه خواهد داشت که در ۶۰ روز اول سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها فرصت دارند در جشنواره شرکت کنند تا پس از بررسی توسط کمیته ثبت آثار وارد بخش داوری شوند. در این دوره فرآیند بررسی و داوری سایت‌ها نیز ۶۰ روز به طول خواهد انجامید. در پایان در هر گروه یک برنده به انتخاب داوران و یک برنده به انتخاب مردم معرفی می‌شوند.

به گفته برگزارکنندگان این رویداد، در دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران تغییرات بزرگی در بخش داوری وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ایجاد شده که حاصل بررسی کارشناسی دقیق تمام پیشنهادها و انتقاداتی است که در طول سال‌های گذشته به فرآیند داوری جشنواره وارد بوده است.

برگزارکنندگان جشنواره بر این باورند که این دوره از نظر کیفی و کمی و با توجه به فرآیندها و ملاک‌های داوری می‌تواند بهترین دوره جشنواره وب و موبایل ایران باشد.

اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران امسال با حضور بیش از هزار نفر از فعالین این حوزه ۲۶ بهمن ماه برگزار خواهد شد. در این مراسم علاوه بر اعلام برندگان سال ۹۶ برخی از چهره های مطرح این حوزه به سخنرانی می‌پردازند.

آدرس ایمیل : support@iwmf.ir

آدرس سایت : http://iwmf.ir

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 3 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه