کد خبر: 12377

تاریخ انتشار: 4 شهریور ، 1396

آغاز ثبت نام دوره مهندسی فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی

No votes yet. Please wait… ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته، نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی برای مهر۹۶ از روز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه جاری منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز یکشنبه ۵ شهریورماه ۹۶ پایان می پذیرد. […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته، نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی برای مهر۹۶ از روز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه جاری منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز یکشنبه ۵ شهریورماه ۹۶ پایان می پذیرد.

تمام متقاضیان ثبت نام که دارای شرایط عمومی  و اختصاصی به شرح مندرج در اطلاعیه ای که از بعد ازظهر روز شنبه ۲۸ مرداد ۹۶ و همچنین ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با آغاز ثبت نام از روز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه جاری برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است می توانند برای شرکت در پذیرش مذکور ثبت نام کنند.

تا ساعت ۸ صبح دوم شهریور تعداد ۲۱ هزارو ۸۱۵ متقاضی برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی و کاربردی برای مهرماه ثبت نام کرده اند.

ظرفیت پذیرش در این دوره ها جمعا ۱۸۱ هزار ۷۲۵ نفر است.  

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   شکل گیری پارک های خصوصی علم و فناوری در ایران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.