کد خبر: 10471

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/18

ارائه پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد قطعی است

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اعلام کرد : پایان‌نامه در این مقطع حذف نشده ، بلکه در این موضوع طبق قانون باید عمل شود.

موسی‌خانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد ادامه داد : روند اینطور نیست که پایان‌نامه‌ها حذف شده باشد بلکه آیین‌نامه شفاف است و طبق قانون و آیین‌نامه عمل می‌شود.

ایشان ادامه داد : اگر دانشجویی قصد حذف پایان‌نامه را داشته باشد باید قانونی اقدام کند با هماهنگی وزارت علوم کلیه موارد در قانون ذکر شده و موضوع باید در شورای آموزشی دانشگاه، دانشکده و گروه بحث شده و بر اساس مدل مشخص قانونی عمل شود.

با برنامه های صورت گرفته برای پیشرفت علمی دانشگاه ازاد و بهبود سطح پژوهشی این دانشگاه توانسته به رتبه علمی بالایی دست پیدا کرده و امیدوار هستیم در دوره جدید با همکاری وزارت علوم به پیشرفت های بیشتری دست پیدا کنیم.

پایان نامه بخشی از کار پژوهشی دانشجویان در دوره ارشد و دکتری است و پایان نامه با ایده های نو و با کیفیت به نمره خوب و مقاله در مجلات معتبر ختم می شود. اصولا داشتن چندین مقاله برای دانشجویان کارشناسی ارشد در مجلات معتبر و داشتن معدل بالا  و کسب رتبه مناسب در ازمون کتبی می تواند در قبولی شما در دوره دکتری تاثیر گذار باشد.

موضوع خوب در پایان نامه دارای چند ویژگی مهم است که عبارتند از تکراری نبودن موضوع، جدید بودن موضوع و داشتن نوآوری.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه