کد خبر: 13822

تاریخ انتشار: 19 شهریور ، 1396

اشنایی با پایگاه اطلاعاتی  Eric

Rating: 4.0. From 1 vote. Please wait…   educational resources information (ERIC) راه اندازی شده است ونوعی نظام ملی اطلاع رسانی در حوزه آموزش و پرورش ایالات متحده است. این پایگاه جامع ترین منبع راهنما برای دست اندرکاران تعلیم و تربیت است که منابع و خدمات مربوط به آنها توسط دفتر مرکزی اریک تهیه می شود. […]

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

educational resources information (ERIC) راه اندازی شده است ونوعی نظام ملی اطلاع رسانی در حوزه آموزش و پرورش ایالات متحده است. این پایگاه جامع ترین منبع راهنما برای دست اندرکاران تعلیم و تربیت است که منابع و خدمات مربوط به آنها توسط دفتر مرکزی اریک تهیه می شود.

 جامع ترین منبع راهنما برای دست اندرکاران تعلیم و تربیت است که این منابع و خدمات مربوط به آنها توسط دفتر مرکزی اریک ، شانزده مرکز اسناد ، هشت مرکز فرعی اسناد و سه بخش پشتیبانی ارائه می شود .
نظام اریک شبکه ای است که از یک مرکز اصلی و 20 مرکز گردآوری و پخش اطلاعات تشکیل شده است. اریک مرکزی وظیفه مدیریت و سیاست گذاری این نظام را بر عهده دارد. مراکز وابسته به شبکه اریک نمونه های خوبی از مراکز گردآوری و پخش اطلاعات و روش های آگاهی رسانی مراکز تحلیل اطلاعات به حساب می آیند. این مراکز اجزاء یک نظام ملی اطلاعاتی را تشکیل می دهند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...
حتماً بخوانید   تفاوت دکتری پژوهش محور با آموزش محور
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.