کد خبر: 10890

تاریخ بروزرسانی : 1396/06/13

اطلاعیه اعطای «گرنت پژوهشی آغاز» اعلام شد

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

بسته حمایتی  “گرنت پژوهشی آغاز” برای جذب و حفظ دانش‌آموختگان برجسته فارغ‌التحصیل مقطع دکتری 100 دانشگاه اول لیست رتبه‌بندی جهانی در مراکز علمی کشور اعطا می‌شود.

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران)، در مسیر انجام ماموریت خود بسته حمایتی “گرنت پژهشی آغاز” را تعریف و آغاز کرده است.

بیش از 50 درصد منابع مالی گرنت پژوهش آغاز، توسط معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تامین شده است.

هدف از اجرای این طرح حمایت از جذب و حفظ دانش‌آموختگان برجسته فارغ‌التحصیل مقطع دکتری از مراکز علمی معتبر دنیا، در دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور است.

کسانی که متقاضی دریافت این گرنت هستند باید فارغ‌التحصیل با درجه عالی از یکی از دانشگاه‌های برتر جهان و در یکی از مراکز علمی کشور جذب و شروع به کار کرده باشند. آنها باید پروژه تحقیقاتی در چارچوب اولویت‌های تحقیقاتی کشور تعریف و ارائه دهند.

مبلغ گرنت پژوهشی آغاز تا یک میلیارد ریال است و پرداخت هزینه‌های اجرای پروژه طبق برنامه زمانی پروژه و با تایید ناظر انجام می‌شود. اما در صورت ضرورت برای خرید خدمات آزمایشگاهی مبلغی هم اختصاص پیدا می‌کند.

متقضایان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه ثبت‌نام باید به سایت بنیاد ملی علم ایران به نشانی www.insf.org مراجعه کنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه