کد خبر: 10890

تاریخ انتشار: 21 مرداد ، 1396

اطلاعیه اعطای «گرنت پژوهشی آغاز» اعلام شد

No votes yet. Please wait… بسته حمایتی  “گرنت پژوهشی آغاز” برای جذب و حفظ دانش‌آموختگان برجسته فارغ‌التحصیل مقطع دکتری 100 دانشگاه اول لیست رتبه‌بندی جهانی در مراکز علمی کشور اعطا می‌شود. به گزارش معاون پژوهشی phdphd، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران)، در مسیر انجام ماموریت خود بسته حمایتی “گرنت […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

بسته حمایتی  “گرنت پژوهشی آغاز” برای جذب و حفظ دانش‌آموختگان برجسته فارغ‌التحصیل مقطع دکتری 100 دانشگاه اول لیست رتبه‌بندی جهانی در مراکز علمی کشور اعطا می‌شود.

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران)، در مسیر انجام ماموریت خود بسته حمایتی “گرنت پژهشی آغاز” را تعریف و آغاز کرده است.

بیش از 50 درصد منابع مالی گرنت پژوهش آغاز، توسط معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تامین شده است.

هدف از اجرای این طرح حمایت از جذب و حفظ دانش‌آموختگان برجسته فارغ‌التحصیل مقطع دکتری از مراکز علمی معتبر دنیا، در دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور است.

کسانی که متقاضی دریافت این گرنت هستند باید فارغ‌التحصیل با درجه عالی از یکی از دانشگاه‌های برتر جهان و در یکی از مراکز علمی کشور جذب و شروع به کار کرده باشند. آنها باید پروژه تحقیقاتی در چارچوب اولویت‌های تحقیقاتی کشور تعریف و ارائه دهند.

مبلغ گرنت پژوهشی آغاز تا یک میلیارد ریال است و پرداخت هزینه‌های اجرای پروژه طبق برنامه زمانی پروژه و با تایید ناظر انجام می‌شود. اما در صورت ضرورت برای خرید خدمات آزمایشگاهی مبلغی هم اختصاص پیدا می‌کند.

متقضایان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه ثبت‌نام باید به سایت بنیاد ملی علم ایران به نشانی www.insf.org مراجعه کنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   آموزش هدف گذاری در آزمون دکترا
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.