کد خبر: 17993

تاریخ انتشار: 20 آبان ، 1396

اطلاعیه سازمان سنجش درمورد مصاحبه آزمون استخدامي

Rating: 5.0. From 2 votes. Please wait… به اطلاع داوطلبان شركت در آزمون استخدامی مورخ 96/6/3 كه اسامی آنها به منظور شركت در مصاحبه در رشته شغل محل‌های سازمان سنجش آموزش كشور در تاريخ 96/08/14 اعلام شده است می رساند، جهت شركت در مصاحبه  آزمون استخدامی (جهت اطلاع از نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی کشوری کلیک کنید) لازم است […]

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به اطلاع داوطلبان شركت در آزمون استخدامی مورخ 96/6/3 كه اسامی آنها به منظور شركت در مصاحبه در رشته شغل محل‌های سازمان سنجش آموزش كشور در تاريخ 96/08/14 اعلام شده است می رساند، جهت شركت در مصاحبه  آزمون استخدامی (جهت اطلاع از نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی کشوری کلیک کنید) لازم است رأس ساعت 9 صبح فردا 96/08/21 با همراه داشتن اصل كارت ملی، شناسنامه و هرگونه مدرك در رابطه با سوابق علمی، اجرایی، آموزشی و پژوهشی خود، به اداره منابع انسانی و رفاه كاركنان اين سازمان واقع در كرج – مشكين‌دشت- خيابان شهيد متوسليان- سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.

نکته:

گفتنی است با توجه به اينكه مصاحبه (برای اطلاع از نمونه سوالات رایگان مصاحبه استخدامی کلیک کنید) در بخش‌ها و موضوعات مختلف در پانل‌های تخصصی انجام خواهد شد و مصاحبه تا بعد از ساعت اداری نيز ممکن است ادامه داشته باشد، لذا مصاحبه‌شوندگان بايد آمادگی لازم را در اين‌خصوص داشته باشند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
حتماً بخوانید   انتشار اطلاعیه جزئیات مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه یاسوج
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.