کد خبر: 18598

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/27

اطلاعیه مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری پیام‌ نور 96

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) ، سال تحصیلی ۹۶ و در راستای اجرای مرحله دوم پذیرش ، شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور به شرح ذیل اعلام شد:(جهت کسب اطلاع از شرایط پذیرش دانشگاه پیام نور کلیک کنید)

سنجش و پذیرش دانشجو برای ورود به دوره دکتری تخصصی( آموزشی – پژوهشی) بر اساس شرایط زیر صورت می گیرد.

۱- آزمون متمرکز (۵۰ درصد)

۲- سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (۲۰ درصد)

۳- مصاحبه علمی و سنجش علمی (۳۰ درصد)

حدنصاب دانشگاه:

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت داشتن حدنصاب این دانشگاه می توانند مطابق تاریخهای مندرج درجدول شماره ۲ و با مطالعه اطلاعیه های بعدی درج شده در پرتال اختصاصی دانشگاه پیام نور به نشانی (www.pnu.ac.ir) مراجعه نموده و از چگونگی شرکت در جلسات ارزیابی تخصصی ( مصاحبه علمی ) این دانشگاه اطلاع حاصل نمایند . (برای اطلاع از لیست رشته های دکتری دانشگاه پیام نور ۹۶ کلیک کنید)

توجه :

داوطلبانی می توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل در دانشگاه شرکت نمایند که حد نصاب اعلام شده این دانشگاه را احراز نموده باشند.

– آدرس و شماره تلفن محل برگزاری جلسات ارزیابی تخصصی (مصاحبه علمی ) مراکز مجری در جدول شماره ۳ (پیوست) درج شده است .

توجه:

مصاحبه علمي . بررسي سوابق آموزشي ، پژوهشي و فناوري براي هر داوطلب صرفاً يك بار انجام مي شود . عدم مراجعه داوطلب در زمان تعيين شده در مرحله دوم به منزله انصراف وي تلقي شده است و برگزاري مجدد ، براي داوطلبي كه شركت نكرده است امكان پذير نخواهد بود .

توجه:

در روز مصاحبه همراه داشتن اصل و تصوير كليه مدارك مورد نياز جهت شركت در ارزيابي الزامي بوده و ارائه هيچ مدركي پس از تاريخ مقرر امكانپذير نخواهد بود.

جهت دریافت متن کامل جلسات ارزیابی تخصصی و برنامه زمانبندی تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ دانشگاه پیام نور کلیک کنید

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه