کد خبر: 11463

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/25

اعضای هیئت علمی بدون کد شناسه تدریس حق تدریس ندارند

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گفته مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اعضای هیئت علمی تمام وقت، نیمه وقت و حق التدریس دانشگاه آزاد اگر کد شناسه تدریس نداشته باشند از تدریس انها ممانعت به عمل می اید.

روابط عمومی دانشگاه آزاد نیز اعلام کرد : با توجه به شروع برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد این دانشگاه از ارائه درس به اعضای هیات علمی و مدرسان حق التدریس فاقد کد شناسه ممانعت به عمل می اورد .

مدیر کل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام کرد : معاونان آموزشی و مدیران گروه فقط برای ان دسته از اساتیدی که کد شناسه برای تدریس دارند موظف هستند برنامه طراحی کنند و برای استادانی که فاقد کد شناسه هستند از هر گونه برنامه ریزی خودداری کنند

کد شناسه تدریس یک عدد شناسایی منحصر بفرد است که بعد از طی یک روند، به هر کدام از اعضای هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت و اساتید حق التدریس این دانشگاه اختصاص می یابد. هدف از این کار ساماندهی اطلاعات اعضای هیات علمی و اساتید حق التدریس و اسانی دسترسی واحدهای دانشگاه به اطلاعات مورد نیاز و همچنین حذف بسیاری از مراحل تکراری فرایند سنتی بکارگیری اساتید حق التدریس در واحدها.
تمام مدرسین دانشگاه اعم از اعضای هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت و اساتید حق التدریس میتوانند این کد را دریافت کنند
برای دریافت این کد باید داوطلب درخواست خود را به همراه مدراک مورد نیاز به حوزه معاونت آموزشی واحد دانشگاهی ارسال نماید سپس این اطلاعات باید تایید شود و به امور هیات علمی ارسال شود . بعد از این مرحله مدارک توسط امور هیات علمی دانشگاه بررسی شده و کد شناسه صادر می شود و به متقاضی ارسال شده و همزمان به کلیه واحدهای دانشگاهی مجری ارسال می شود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه