کد خبر: 12132

تاریخ انتشار: 31 مرداد ، 1396

اعطای بورس تحصیلی دانشگاه ملی سئول ویژه اعضای هیات علمی

No votes yet. Please wait… دانشگاه ملی سئول از کشور کره جنوبی با اعطای تعدادی بورس در مقطع دکتری ویژه اعضای هیات علمی برای سال تحصیلی ۲۰۱۸ موافقت نمود. بر همین اساس علاقمندان، برای آگاهی از نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان امور دانشجویان، اداره کل بورس به آدرس الکترونیکی […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دانشگاه ملی سئول از کشور کره جنوبی با اعطای تعدادی بورس در مقطع دکتری ویژه اعضای هیات علمی برای سال تحصیلی ۲۰۱۸ موافقت نمود.

بر همین اساس علاقمندان، برای آگاهی از نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان امور دانشجویان، اداره کل بورس به آدرس الکترونیکی (http://scholarship.saorg.ir/) مراجعه نمایند

همچنین از طریق سامانه(grad.saorg.ir)  نسبت به استعلام اعتبار نام دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام کنند.

پس از ثبت نام ضروریست متقاضیان فرم شماره ۱ اطلاعات متقاضیان بورس دولت های خارجی را پس از تکمیل به دبیرخانه بورس دولت های خارجی اداره کل بورس و اعزام دانشجویـان به آدرس پسـت الکترونیـکی ( bdiri@saorg.irارائه دهند.

متقاضیان تا پایـان وقت اداری ۴ شهریور ۹۶ برابر با ۲۵ آگوست ۲۰۱۷ مهلت دارند درخواست خود را ارسال کنند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد. این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   دانشگاه آکسفورد در صدر جایگاه بین المللی دانشگاه ها
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.