کد خبر: 10266

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/11

اعلام جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

آغاز ثبت نام شصت و چهارمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی از ۱۰ مرداد در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی 

آزمون کتبی در تمامی رشته های تخصصی رأس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۶ شهریور 96 در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

همه متقاضیان تا ۲۰ مرداد زمان دارند با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش http://sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی جهت شرکت در آزمون و دریافت کد رهگیری اقدام کنند. ثبت نام فقط بصورت اینترنتی است.

تمامی افرادی که ثبت نام کرده اند باید برای اطلاع از واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون از ۳۱ مرداد تا ۲ شهریور به سایت اینترنتی مرکز سنجش مراجعه و در صورت لزوم، در مهلت تعیین شده مدارک ارسالی خود را تکمیل کنند.

لازم به ذکر است تمامی دستیارانی که وفق مقررات واجد شرایط شرکت در آزمون گواهینامه سال جاری بوده موفق به کسب قبولی در این آزمون شده اند، به صورت مشروط مجاز به شرکت در شصت و چهارمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی شناخته می شوند.

لازم است تمامی دستیارانی که به صورت مشروط در آزمون دانشنامه تخصصی شرکت می کنند، باقیمانده دوره تحصیلی خود را در مراکز آموزشی مربوطه گذرانده و گواهی لازم مبنی بر اتمام دوره تحصیلی خود را ارائه کنند. اعلام رسمی قبولی در آزمون مذکور منوط به ارائه این گواهی خواهد بود.همچنین افرادی که به آزمون گواهینامه تخصصی سال جاری معرفی نشده و یا در آن شرکت نکرده اند به عنوان مردود آزمون گواهینامه تخصصی شناخته شده و به همراه سایر مردودین آزمون گواهینامه تخصصی مجاز به شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی سال جاری نیستند.

آن دسته از فارغ التحصیلان خارج از کشور که پرونده تحصیلی آنان به تایید کمیسیون ارزشیابی مدارک خارجی هیات ممتحنه رشته مربوطه رسیده و از طریق مرکز خدمات آموزشی واجد شرایط شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی شناخته شوند باید با توجه به مفاد این دستورالعمل ثبت نام کرده و معرفی نامه خود را جهت شرکت در آزمون به همراه سایر مدارک ارسال کنند. هیچگونه ثبت نامی از طریق این دبیرخانه انجام نمی گیرد.

متقاضیان شرکت در آزمون که فارغ التحصیل گواهینامه در سالهای قبل هستند در هنگام ثبت نام ملزم به ارائه گواهی اشتغال بکار اخذ شده از دانشگاه محل خدمت ضریب K و یا گواهی اتمام خدمات مربوطه با تائید معاونت درمان دانشگاه محل خدمت به همراه سایر مدارک هستند.

تمامی دستیاران واجد شرایط شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی ملزم به ارائه تائیدیه از دانشکده پزشکی و معاونت آموزشی دانشگاه محل آموزش هستند.

مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون دانشنامه تخصصی در سایت سازمان سنجش اعلام شده است برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید.

www.phdphd.or

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه