کد خبر: 12394

تاریخ انتشار: 4 شهریور ، 1396

اعلام شرایط ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی کشور هندوستان

No votes yet. Please wait…   شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت جدیدترین شرایط ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور هندوستان و شاغلین به تحصیل در دانشگاه راجیو گاندی را تصویب کرد. بر اساس مصوبه دویست و بیست و نهمین جلسه شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت در تاریخ ۶ خرداد ۹۶ در […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت جدیدترین شرایط ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور هندوستان و شاغلین به تحصیل در دانشگاه راجیو گاندی را تصویب کرد.

بر اساس مصوبه دویست و بیست و نهمین جلسه شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت در تاریخ ۶ خرداد ۹۶ در خصوص داوطلبان ادامه تحصیل در کشور هندوستان در سال ۱۷-۲۰۱۶ که جهت ورود ملزم به شرکت در آزمون Neet بوده اند، مقرر شد: به دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت در سایر کشورهای بر اساس لیست۱۷-۲۰۱۶ یا ۱۸-۲۰۱۷ منتقل شوند و یا به سایر رشته ها تغییر رشته دهند (در کشور هندوستان).

همچنین بر اساس مصوبه شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت برای متقاضیان ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور هندوستان مقرر شد در خصوص واجدین شرایط آیین نامه انتقال از خارج مساعدت لازم به عمل آید.

شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت در مورد شاغلین به تحصیل در دانشگاه راجیو گاندی مصوب کرده است در خصوص دانشجویان دانشگاه راجیو گاندی پس از مشخص شدن نتیجه پیگیری حقوقی، مجدد در شورا مطرح شود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   مصاحبه دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.