کد خبر: 10487

تاریخ انتشار: 15 مرداد ، 1396

افتتاح نگارخانه دانشجو دانشگاه تهران

No votes yet. Please wait…   در ابتدای مراسم افتتاح نگارخانه دانشجو،، معاون فرهنگی دانشگاه تهران : «توفیقی نصیب ما و همکاران‌مان شد که افتتاح نگارخانه دانشجو را با نمایش آثار یکی از هنرمندان برجسته معاصر ایران، استاد علی اسفرجانی که به حق یکی از شاخص‌ترین هنرمندان حوزه تجسمی در چند دهه اخیر هنر ایران […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

در ابتدای مراسم افتتاح نگارخانه دانشجو،، معاون فرهنگی دانشگاه تهران : «توفیقی نصیب ما و همکاران‌مان شد که افتتاح نگارخانه دانشجو را با نمایش آثار یکی از هنرمندان برجسته معاصر ایران، استاد علی اسفرجانی که به حق یکی از شاخص‌ترین هنرمندان حوزه تجسمی در چند دهه اخیر هنر ایران است، برگزار کنیم می‌توانیم انجام دهیم تقدیم آثار به دانشگاه تهران است تا تشویقی برای  سایر خانواده‌ها برای گنجینه‌ها به‌دنبال جای امنی می‌گردند و می‌توانند برای ماندگاری بیشتر آنها را به مکان خوبی همانند دانشگاه تهران تقدیم کنند. بدین ترتیب بود که ما افتخار پیدا کردیم جز بنیاد حامیان دانشگاه تهران باشیم و من فکر می‌کنم امروز واقعاً بار بزرگی از دوش من برداشته شده است».
علاقه‌مندان برای دیدن آثار این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۸ مرداد همه‌روزه غیر از جمعه و شنبه (۱۳ و ۱۴ مرداد) از ساعت ۹ تا ۱۶ به خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، نگارخانه دانشجو مراجعه کنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   نمایشگاه و جشنواره فناوریهای نوین شهری ics2017
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.