کد خبر: 10918

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/21

“اقتصاد هنر و فرهنگ ایران” موضوع نهمین شماره جدید فصلنامه پژوهش هنر

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

نهمین شماره از فصلنامه آموزشی، پژوهشی و تحلیلی “پژوهش هنر”  با  موضوع اقتصاد هنر و فرهنگ ایران، به منظور بیان جایگاه و ظرفیت های اقتصاد هنر و فرهنگ ایران، به تازگی منتشر و روی پیشخوان مطبوعات کشور آمده است.

اولین مقاله این شماره با عنوان”سمت تاریک انسان” نوشته پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و مشاور معاون علمی رئیس جمهور است که درباره اقتصاد و صنایع خلاق فرهنگی بوده و به جایگاه صنایع خلاق، فرهنگی در عصر حاضر می پردازد.

در یک نگاه کلی، این شماره از مجله با گفتار و آثاری از پروفسور افتخار حسین عارف، پروفسور علیرضا رحیمی بروجردی، دکتر محمدعلی ابوترابی، دکتر محمدرضا مریدی، دکتر فریده حمیدی، دکتر بهنام زنگی، دکتر الهه پنجه باشی، دکتر فرزانه چاوش باشی، دکتر میترا معنوی راد، دکتر زهرا مسعودی امین، دکتر اشرف السادات موسوی لر، دکتر محمدصالح ترکستانی، دکتر نادر مظلومی، دکتر مهتاب مبینی، مهندس بدرالدین احمدی، دکتر راحله ظهوری قره درویشلو، دکتر فریناز فربود و شماری از پژوهشگران عرصه اقتصاد و هنر و دانشگاهیان منتشر شده است.

این شماره از مجله مورد نظر با ۲۰ هزار تومان منتشر شده و فراخوان شماره های آتی پژوهش هنر از طریق تارنمای آن قابل دسترس پژوهشگران و دانشگاهیان است.

این مجله با رویکردی علمی  پژوهشی در هر شماره به یکی از حوزه های فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی – اسلامی می پردازد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه