کد خبر: 11559

تاریخ انتشار: 28 مرداد ، 1396

امسال ۱۵ هزار نفر از تسهیلات وام ویژه دکتری استفاده می کنند

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: وام ویژه دکتری به مبلغ ماهانه ۷۰۰ هزار تومان با همکاری یکی از بانک ها از ابتدای سال عملیاتی و بخش بیشتر آن نیز پرداخت یا در حال پرداخت می باشد. با رایزنی صندوق رفاه دانشجویان وزارت […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: وام ویژه دکتری به مبلغ ماهانه ۷۰۰ هزار تومان با همکاری یکی از بانک ها از ابتدای سال عملیاتی و بخش بیشتر آن نیز پرداخت یا در حال پرداخت می باشد. با رایزنی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با مدیرعامل بانک مربوطه در جهت مراعات و کمک به دانشجویان دکتری تسهیلات، ۶ ماهه اول سال به صورت یکجا و به مبلغ چهار میلیون و دویست هزار تومان پرداخت یا در حال پرداخت است.

یزدان مهر تصریح کرد: تعداد ۱۵ هزار و ۵۰۰ دانشجو متقاضی برای وام ویژه دکتری در سامانه صندوق رفاه ثبت نام کردند و به محض تایید و ارسال فهرست دانشجویان توسط معاون دانشجویی دانشگاه در اسرع وقت، پرداخت شروع شد. تاکنون وام به حدود ۱۲ هزار دانشجوی متقاضی توسط صندوق و بانک پرداخت شده است.

وی افزود : وام حدود ۳ هزار نفر هنوز پرداخت نشده که صندوق رفاه دانشجویان به طور مرتب در حال پیگیری است تا وام مذکور پرداخت شود البته برخی از متقاضیان هم هنوز پرونده شان تکمیل نشده و دارای نواقصی هست که هر چه زودتر برای دریافت وام، باید برای رفع نقص پرونده اقدام کنند.

یزدان مهر افزود: سال گذشته ۱۲ هزار نفر و امسال ۱۵ هزار نفر از تسهیلات وام ویژه دکتری استفاده می کنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
حتماً بخوانید   جدید ترین دستاوردهای فناوران کشور در حوزه دارویی و پزشکی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.