کد خبر: 1668

تاریخ بروزرسانی : 1396/11/15

موفقیت در آزمون دکتری با انتخاب هوشمندانه یک هدف

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

موفقیت در آزمون دکتری با انتخاب هوشمندانه یک هدف امکان پذیر است و این خود بسیار کار ساده ای است. اگر میخواهید امسال آخرین تجربه کنکور در زندگی خود را داشته باشید ، حتما قدمهای زیر را هوشمندانه بردارید:

قدم اول

در مورد چیزی که می‌خواهید شفاف باشید. منابعی را در نظر بگیرید که بیشترین اثر را در موفقیت در آزمون دکتری دارد. این هدف کلی، اقدامات و اهداف کوچک بسیاری را دربرمی‌گیرد، اما همان چیزی است که می‌خواهید به آن برسید.تمرکز بر  منابع آزمون دکتری کمک می‌کند تا هوشمندانه تر به هدف خود برسید.تجربه ثابت کرده وقتی بر یک منبع خاص متمرکز می‌شوید، می‌توانید در کنار آن چند هدف کوچک‌تر را هم در طول زمان دنبال کنید که خود یعنی پیش بردن آزمون کتبی و مصاحبه برای موفقیت در آزمون دکتری.(منابع درسی آزمون دکتری97)

قدم دوم

هدفتان را در جملاتی ساده بنویسید و آن را جلوی چشم بگذارید. در این برگه‌ها می‌توانید آرمان اصلی خود یعنی موفقیت در آزمون دکتری را در نظر بگیرید،عکس مرتبطی را اضافه کنید و عبارات مثبتی در رابطه با آن بنویسید .در این گام باید خود را روی یکی از صندلی های دکتری دانشگاه مورد نظر خود تصور کنید.(شناخت هدف در آزمون دکتری)

قدم سوم

تا جایی که ممکن است در مورد آزمون دکتری اطلاعات کسب کنید. برای انتخاب بهترین منبع آزمون دکتری باید در مورد همه جوانب واقعی را بررسی کنید تا واقعی تر و هوشمندانه تر به موفقیت در آزمون دکتری دست پیدا کنید.

قدم چهارم

اقدام کنید و پیش روید. بسیار مهم است که هر چه زودتر وارد عمل و فاز مطالعه شوید. تا زمانی که کاری نکنید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. خود هدف هیچ گاه باعث شکست شما نمی‌شود، اما عمل نکردن عامل شکست است. برای موفقیت در آزمون دکتری (میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر قانون های موفقیت برای قبولی در آزمون دکتری کلیک نمایید) باید به اجرای هدف متعهد باشید.

 www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه