کد خبر: 10762

تاریخ انتشار: 18 مرداد ، 1396

انتقال فناوری بین دو کشور ایران و کره جنوبی

No votes yet. Please wait… روابط عمومی وزارت علوم گزارش داد : نشستی با هیئت 11 نفره از کره جنوبی و نماینده حوزه مالکیت فکری وزارت دادگستری با هدف تقویت زیرساخت‌های مالکیت فکری کشور ایران و کره جنوبی در سازمان مرکزی وزارت، علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد. محور اصلی جلسه حوزه مالکیت فکری بود […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

روابط عمومی وزارت علوم گزارش داد : نشستی با هیئت 11 نفره از کره جنوبی و نماینده حوزه مالکیت فکری وزارت دادگستری با هدف تقویت زیرساخت‌های مالکیت فکری کشور ایران و کره جنوبی در سازمان مرکزی وزارت، علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

محور اصلی جلسه حوزه مالکیت فکری بود ولی وزارت علوم مایل به همکاری با کره جنوبی در سطوح گسترده‌تر و در حوزه‌های فناوری، نوآوری و انتقال فناوری نیز می باشد.

در این بخش از تجربیات کشور کره جنوبی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با حوزه فناوری و مالکیت فکری استفاده می شود و همین طور ایجاد یک چهارچوب حقوقی در حوزه مالکیت فکری به جهت فعالیت های علم و فناوری دو کشور به صورت ریشه‌ای امری ضروری است.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم اعلام کرد : وزارت علوم از ثبت اختراع و نوآوری ایرانیان ساکن خارج از کشور و همچنین داخل کشور در قالب این شیوه‌نامه و تامین هزینه تولید، تدوین دانش فنی و ارائه آموزش‌های تخصصی حوزه مالکیت فکری حمایت های لازم را انجام میدهد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   13 هزار داوطلب جهت رقابت برای ورود به دانشگاه ازاد استان مازندران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.