کد خبر: 10698

تاریخ انتشار: 17 مرداد ، 1396

اهمیت فنّاوری در حوزه “آی.سی.تی” در ایران

No votes yet. Please wait…   معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیرحسین دوایی در مراسم افتتاح پارک تخصصی علم و فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر علوم تحقیقات فناوری برگزار شد، با بیان اینکه سرمایه‌گذاری جدیدی را در بخش فناوری شاهد هستیم، […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیرحسین دوایی در مراسم افتتاح پارک تخصصی علم و فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر علوم تحقیقات فناوری برگزار شد، با بیان اینکه سرمایه‌گذاری جدیدی را در بخش فناوری شاهد هستیم، بیان کرد: باید روندهای فنّاوری در حوزه «آی.سی.تی» موردتوجه قرار گیرد.

وی با اشاره به این­که امروزه اصطلاح اینترنت اشیاء بارها مطرح ‌شده تا مشکلات عظیم حوزه محیط‌زیست، آب، صنعت و کشاورزی به‌ نوعی برطرف شود، افزود: چشیدن طعم برخورداری از اینترنت با توجه به این بخش امکان‌پذیر می‌شود.

دوایی تصریح کرد: فنّاوری مبتنی بر «ال.تی.ای» در کشور جمهوری اسلامی ایران روند رو به رشدی دارد و این­که خلق سرویس‌های خلاقانه برای حفظ درآمد و بهره‌مندی شهروندان در حوزه‌های یادشده برطرف می‌شود، گفت: امید است این پارک به شبکه‌های شرکت‌های بزرگ دنیا در آینده‌ای نزدیک متصل شود تا دریچه‌ای به سمت طبقه خلاق کشور گشوده شود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   معرفی شدگان مصاحبه آزمون دکتری 96 دانشگاه الزهرا
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.