کد خبر: 11241

تاریخ انتشار: 24 مرداد ، 1396

اولویت جذب هیات علمی در دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی

No votes yet. Please wait… طبق اعلام رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم جذب اعضای هیئت علمی برای دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی بدون تغییر است زیرا فارغ التحصیلان دکتری افزایش یافته و اولویت جذب با آنها خواهد بود. ایشان اضافه کرد : پس از اعلام نیاز دانشگاه‌، اداره کل بورس سازمان امور […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

طبق اعلام رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم جذب اعضای هیئت علمی برای دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی بدون تغییر است زیرا فارغ التحصیلان دکتری افزایش یافته و اولویت جذب با آنها خواهد بود.

ایشان اضافه کرد : پس از اعلام نیاز دانشگاه‌، اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان و مرکز نظارت آموزش عالی افراد نیاز رو بررسی و بعد از طی مراحلی، آنها را منطبق با قوانین، مقررات و نیازهای موجود، اصلاح میکند و نیازهای اصلی را مشخص می کنند.
در خصوص نسبت دانشجو به استاد نیز اشاره کرد و گفت : این نسبت الان ۱به ۲۴ است که باید برای رسیدن به ایده‌آل آن که ۱ به ۱۳ در سطح بين المللی است تلاش کنیم و تا رسیدن به این نسبت همواره نیازمند به جذب هیات علمی هستیم.
وی ادامه داد : برنامه جذب علی الخصوص برای دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تغییر نمی کند و با توجه به افزایش فارغ التحصیلان دکتری، اولویت جذب با آنها است.
با توجه به وظایف مهم مرکز جذب وزارت علوم در این امر این مرکز با بی طرفی کامل این کار را انجام می دهد و به هیچ جناحی وابسته نیست و جهت گیری اصولی و اعتقادی دارد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   سومین کنفرانس نواوری و تحقیق در مهندسی برق و کامپیوتر و مکانیک ایران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.