کد خبر: 7041

تاریخ بروزرسانی : 1396/09/18

آینده شغلی و بازارکار دکتری رشته برنامه ریزی درسی چگونه است؟

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

هدف از رشته  برنامه ریزی درسی، تربیت متخصصانی است که قادر باشند با توجه به تغییران نظام آموزشی و ضرورت های موجود ، اصلاحات و تغییرات مناسبی در برنامه ریزی درسی مقاطع مختلف ایجاد نمایند(برای دریافت سرفصل های آزمون دکتری برنامه ریزی درسی کلیک کنید)

با بررسی های دقیق می توانیم اذعان کنیم که موقعیت‌های شغلی بسیاری برای فارغ‌التحصیلان برنامه ریزی درسی وجود دارد.چون کشور ما، یکی از کشورهای در حال رشد و توسعه است و بدون بهره‌گیری از شاخه‌های مختلف آموزشی، نمی‌تواند توسعه همه جانبه داشته باشد. در نتیجه رشته هایی در حوزه برنامه ریزی درسی ، آموزش و پرورش و علوم انسانی هست بسیار میتواند بازارکار خوبی داشته باشد.(مطالعه بازارکار سایر رشته ها توصیه میشود)

موقعیت های شغلی برنامه ریزی درسی:

در حال حاضر فارغ‌التحصیلان برنامه ریزی درسی در درجه اول جذب آموزش و پرورش می‌شوند. تعدادی نیز در سازمان‌های دولتی از جمله سازمان‌های مدیریت وبرنامه‌ریزی و برنامه‌وبودجه فعالیت می‌کنند. گفتنی است که فارغ‌التحصیلان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی مجوز تأسیس آموزشکده‌های درسی را دارند و در صورت داشتن سرمایه لازم،‌ می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند.(ترغیب دانشگاهیان در مسیر نوآوری جهت کسب و کار فن آور)

 www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه