کد خبر: 16401

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/01

بازار کار و آینده شغلی رشته مدیریت ورزشی

No votes yet. Please wait…     اين حقيقت كه حوزه تربيت بدني و ورزش به عنوان يك تشكيلات گسترده و در عين حال پيچيده، نيازمند داشتن مديران ماهر و كارآمد در سطوح مختلف است، منجر به راه اندازی رشته کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی شده است. فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی قادر خواهند بود تا با نگاه مدیریتی در […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

اين حقيقت كه حوزه تربيت بدني و ورزش به عنوان يك تشكيلات گسترده و در عين حال پيچيده، نيازمند داشتن مديران ماهر و كارآمد در سطوح مختلف است، منجر به راه اندازی رشته کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی شده است.

فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی قادر خواهند بود تا با نگاه مدیریتی در جایگاه یک مدیر یا کارشناس ارشد ورزشی، وظایف مهمی چون سازماندهي، برنامه ريزي، هدايت و كنترل را در متن فعاليتهاي ورزشي پیاده نمایند.در حال حاضر در مقطع دکتری رشته مدیریت ورزشی تدریس می شود (برای دیدن سرفصل های ازمون دکتری مدیریت ورزشی کلیک کنید)

فرصت های شغلی و بازار کار مدیریت ورزشی

مشاغل زیر به طور مستقیم با رشته مدیریت ورزشی ارتباط دارند و دانش آموختگان در صورت فعالیت در این مشاغل بیشترین ارتباط را بین رشته تحصیلی و شغل خود برقرار خواهند کرد : 

  • معلم
  • مربی ورزش
  • استاد دانشگاه
  • پژوهشگر

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   اینده شغلی و بازار کار دکتری مهندسی دریا چگونه خواهد بود ؟
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.