کد خبر: 12300

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/10

بازبینی آئین‌نامه پژوهانه اعضای هیئت علمی پژوهشگاه مواد و انرژی

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی : شیوه‌نامه‌های پژوهانه ارزیابی و ترفیع اعضای هیئت علمی پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور همه اعضای هیئت علمی در ۴ پژوهشکده در طی جاسات فراوان بازبینی شد و با یک سری تغییرات در شورای پژوهشگاه تصویب شد.

دکتر سید محمدتقی صالحی اعلام کرد : این 3 شیوه نامه یکی شدن به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که هر عضو هیئت علمی می تواند در طی دوره های ۳ ساله و ۵ ساله، طرح‌های فناورانه خود را ارائه بدهد تا به یک تکنولوژی منجر شود.

همین طور یک سری تغییرات در برنامه‌های تخصیص منابع تحقیقاتی به اعضای هیئت علمی ایجاد شد به طوری که می توانند با مدیریتی که به آنها داده شده برنامه‌ریزی کنند و در برنامه‌های اینده پژوهشگاه شرکت داشته باشند.

ایشان ادامه داد : طبق دورنمای طراحی شده این پژوهشگاه طی ۵ سال آینده تعداد ۲۰ فناوری و محصول جدید از طریق شرکت‌های دانش بنیان پژوهشگاه به کشور ارائه می نماید.

برای تک تک اعضای هیئت علمی در این طرح نقشی طراحی شده است که با مشارکت آنها به صورت تکی یا گروهی و با برنامه‌ریزی های انجام شده در یک مرحله انتخابی بتوانیم افراد تاثیر گذار و توانمند را در مدیریت شرکت‌ها به کار گیریم.

اسیب شناسی این کار در سال های گذشته انجام شده و طبق پیشنهادات دریافت شده سعی بر این است تا نقش پژوهشگاه در بحث‌های تولید ثروت در کشور پررنگتر شود.

هم اکنون طرح اکوسیستم فناوری یا طرح جامع علمی فناوری پژوهشگاه ارائه شده است و با نظر اعضای هیئت علمی و تصویب شورای پژوهشگاه تکمیل و به اجرا در می اید.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه