کد خبر: 4339

تاریخ انتشار: 23 اسفند ، 1395

بالا رفتن آمار شرکت کنندگان آزمون دکترا در سال ۹۶

No votes yet. Please wait… دکتر توکلی با اشاره به تعداد داوطلبان آزمون دوره دکتری  سال ۹۶ گفت: آمار شرکت‌کنندگان در این آزمون در سال ۹۶، نسبت به سال‌های قبل افزایش پیدا کرده است. مشاور عالی سنجش اضافه کرد: ثبت نام برای ورودی دوره دکتری سال ۹۶ برای پذیرش در دانشگاه های دولتی و ازاد […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دکتر توکلی با اشاره به تعداد داوطلبان آزمون دوره دکتری  سال ۹۶ گفت: آمار شرکت‌کنندگان در این آزمون در سال ۹۶، نسبت به سال‌های قبل افزایش پیدا کرده است.

مشاور عالی سنجش اضافه کرد: ثبت نام برای ورودی دوره دکتری سال ۹۶ برای پذیرش در دانشگاه های دولتی و ازاد از ۱۶ آذر ماه ۹۵ آغاز شد و در ۴ دی ماه ۹۵ پایان یافت.

ایشان افزود: آمار شرکت کننده ها در آزمون دکتری سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ تعداد ۱۰۲ هزار و ۲۶۷ نفر، این تعداد نسبت به آمار سال ۹۴ تعداد ۵۸ هزار و ۸۶۰ نفر و این تعداد نسبت به آمار سال ۹۳ تعداد ۲۰ هزار و ۱۲۹ نفر بیشتر است.

توکلی اضافه کرد: از تعداد ۲۶۰ هزار و ۵۲۰ داوطلب ثبت نام کننده در آزمون دکترا سال ۹۶، تعداد ۲۱۲ هزار و ۹۴۱ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و ۴۷ هزار و ۵۷۹ داوطلب معادل ۱۸.۲۶ درصد در جلسه آزمون غایب بودند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   کارنامه دکتری 96 منتشر شد
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.