کد خبر: 11637

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/12

بخشودگی جرایم بدهکاران صندوق رفاه از 12 مرداد

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گفته رئیس صندوق رفاه دانشجویان طرحی در زمینه جرایم بدهکاران به صندوق اعلام شده که در ان تمام جرایم بدهکاران به صندوق بخشیده می شود و از تاریخ 12 مرداد اغاز می شود.

ایشان ادامه داد : با اجرا شدن این طرح، بدهکارانی که در زمان مشخص شده بدهی خود را به صندوق رفاه دانشجویان پرداخت نکرده اند و مشمول جریمه دیر کرد شده اند تا پایان مرداد ماه زمان دارند با بازپرداخت کل بدهی خود بصورت کامل و یکجا و از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه به ادرسwww.bp.swf.ir  از بخشودگی 100 درصدی جرایم بهره مند شوند.

 تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که از وام های صندوق استفاده نموده اند و علیرغم تعهد خود تاکنون از پرداخت وام‌های دانشجویی سرباز زده اند این صندوق اقدام به جمع‌آوری نام بدهکاران کرده است.

طبق استناد مصوبه هیات وزیران تمام دستگاه‌ها، نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی که از خدمات مستمر و یا موقت فارغ ‌التحصیلان بهره‌مند از مزایای صندوق رفاه دانشجویان استفاده می‌کنند باید بدهی خود به صندوق را واریز کنند.

همچنین صندوق رفاه با توجه به اهمیت شناسایی و پیگیری وصول مطالبات عقب افتاده دولت و اجرای مصوبه هیات وزیران به تمام مراکز زیر پوشش و وابسته به آنجا  ابلاغ کرد لیست اسامی افراد شاغل اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، نیروهای شرکتی و حجمی با مدارک بالای دیپلم، اخذ شده از وزارت علوم و صرفا دارنده گواهی تحصیلی موقت، چنانچه از مزایا و تسهیلات صندوق بهره‌مند شده و تسویه نکرده‌اند را به منظور تعیین تکلیف بدهی آنان جهت پیگیری بدهکاران ارسال کنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه