کد خبر: 10992

تاریخ انتشار: 22 مرداد ، 1396

بررسی کد رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد

No votes yet. Please wait… علیرضا رهایی معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیان کرد: درحال حاضر نتایج بخشی از رشته محل های این دانشگاه اعلام و بررسی بخش دیگر رشته محل های این دانشگاه باقی مانده است. رهایی ادامه داد: هنوز نتیجه نهایی بررسی تمامی رشته محل های این دانشگاه از سوی وزارت علوم اعلام نشده است. […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

علیرضا رهایی معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیان کرد: درحال حاضر نتایج بخشی از رشته محل های این دانشگاه اعلام و بررسی بخش دیگر رشته محل های این دانشگاه باقی مانده است.

رهایی ادامه داد: هنوز نتیجه نهایی بررسی تمامی رشته محل های این دانشگاه از سوی وزارت علوم اعلام نشده است. همکاران ما در معاونت آموزشی این دانشگاه پیگیر موضوع هستند و به وزارت علوم نیز اعلام شده اگر اطلاعات دیگری نیز برای بررسی رشته محل های دانشگاه نیاز است ما آمادگی ارائه این اطلاعات را داریم.

وی افزود: تاکنون نتایج بررسی بخشی از رشته محل های این دانشگاه که در گذشته فعال بودند و رشته محل هایی که نیاز به ارائه مدارک داشتند اعلام شده است.

وزارت علوم پس از بررسی های انجام شده  فهرست ۳ هزار و ۸۴۹ رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را که دارای مجوز بودند اعلام کرد و در مرحله بعدی ارزیابی های خود نیز فهرست ۲ هزار و ۲۰۸ رشته محل را اعلام کرد که در مجموع تاکنون فهرست ۶ هزار و ۵۷ رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برروی سایت وزارت علوم قرار گرفته است.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   زمان برگزاری آزمون زبان GRE در شهریور ماه
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.