کد خبر: 18025

تاریخ انتشار: 21 آبان ، 1396

برنامه ریزی برای دکتری 97 گروه علوم پایه

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… در تعریف علوم پایه بیان شده که این گروه آزمایشی شامل مجموعه علومی است که به بررسی بنیادین پدیده‌ها یا بررسی ماهیت، قوانین و روابط حاکم بین آنها می‌پردازد. علوم پایه ، زیربنای اصلی سایر علوم و رشته ها محسوب شده و به همین دلیل در مواقعی به کل […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

در تعریف علوم پایه بیان شده که این گروه آزمایشی شامل مجموعه علومی است که به بررسی بنیادین پدیده‌ها یا بررسی ماهیت، قوانین و روابط حاکم بین آنها می‌پردازد. علوم پایه ، زیربنای اصلی سایر علوم و رشته ها محسوب شده و به همین دلیل در مواقعی به کل علم تعمیم داده می‌شوند. در نتیجه این تعریف ساده  اهمیت بنیادین و استراتژیک برای ادامه تحصیل در این گروه آزمایشی تا مقطع دکتری را نشان میدهد.

برنامه ریزی کنکور دکتری در گروه علوم پایه از اهمیت بالایی در قبولی آزمون دکتری برخوردار است، چرا که نوع دروس و حجم بالای مطالب و اهمیت میزان فهم مطلب بسیار حساس است.(مطالعه چرا برنامه ریزی کنکور دکتری مهم است؟ توصیه میشود)

برنامه ریزی برای دکتری 97 گروه علوم پایه

به توصیه موفقان این گروه آزمایشی در  آزمون دکتری ، بهتر است برنامه ریزی برای دکتری 97 گروه علوم پایه بصورت هفتگی باشد چرا که برنامه ریزی هفتگی یکی از بهترین نوع برنامه ریزی کنکور دکتری است زیرا در این برنامه ریزی میتوانیم نقاط ضعف و قوت خود را در روز های بعد جبران کنیم. بهترین روش برنامه ریزی برای دکتری 97 گروه علوم پایه ، برنامه ریزی به روش بقچه ای است.

دراین روش در طول زمان یک هفته برای هر درس یک مبحث مشخص شده و تمام دروس به صورت کاملا مساوی و موازی مطالعه میشود. در پایان هفته با بررسی اجمالی به نقاط ضعف و قوت پی میبریم. به دلیل نوع دروس این گروه آزمایشی که هم شامل دروس حل کردنی است و هم دروس حفظی ، حتما باید برای تست زدن از اصول خاصی پیروی کنیم.(برای دیافت اطلاعات مفید درباره بهترین زمان تست زدن در آزمون دکترا کلیک کنید).

حتماً بخوانید   قانون های موفقیت برای قبولی در آزمون دکتری

 

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.