کد خبر: 19154

تاریخ بروزرسانی : 1396/09/07

برنامه ریزی ویژه دکتری 97 گروه کشاورزی و منابع طبیعی

Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

یکی از ترفندهای قبولی در آزمون دکتری این است شما به عنوان یکی از موفق شدگان نهایی خود را در کلاس درسی دکتری تخصصی تصور کنید و سپس برای رسیدن به این آرمان بایست برنامه ریزی قوی داشته باشید.البته فقط برنامه ریزی کردن کفایت نمیکند و بایست برای اجرای این برنامه و موفقیت در آزمون دکتری حتما پشتکار کافی داشته باشید.(مطالعه برنامه ریزی ویژه ی آزمون دکتری توصیه میشود)

گروه آزمایشی کشاورزی و منابع طبیعی به دلیل نوع دروس ، که هم شامل دروس حل کردنی می شوند و هم دروس حفظی ، در رده رشته های پر تلاطم قرار میگیرند چرا که بسیاری از داوطلبان آزمون دکتری تمرکز بر دروس حفظی دارند و کمتر بر دروس حل کردنی توجه میکنند. در این راستا پیشنهاد رتبه های برتر آزمون دکتری کشاورزی و منابع طبیعی برای برنامه ریزی ، روش مطالعه بقچه ای است.(نکات کلیدی برای مطالعه منابع آزمون دکتری 97)

روش مطالعه بقچه ای

در این روش داوطلب بایست حتما حتما تمام دروس خود را اعم از حفظ کردنی و حل کردنی باهم پیش ببرد . این موازی خوانی منجر به چیدمان الگوریتمی در ساختار ذهنی شما میشود و سر جلسه کنکور دکتری تخصصی قابلیت دسترسی به تمام اطلاعات مطالعه شده را خواهید داشت.یکی از نکات مهم در مطالعه منابع آزمون دکتری تعادل در مطالعه منابع است. این یعنی نباید دروسی را که علاقه داریم بیشتر و دروس دیگر را کمتر مطالعه کنیم. این یکی از عادات غلط مطالعه می باشد. کسانی در ازمون دکتری موفق خواهند شد که تعادل در خواندن همه دروس داشته باشند و تا حد ممکن از همه دروس مطالعه کنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه