کد خبر: 12168

تاریخ انتشار: 31 مرداد ، 1396

برگزاری دوازدهمین المپیاد فرش کشور در کاشان

No votes yet. Please wait… به نقل از دانشگاه کاشان احمد اکبری رییس پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان گفت: بر اساس مذاکرات به عمل آمده و در راستای تفاهم نامه پژوهشکده فرش ایران با مرکز ملی فرش ایران، پژوهشکده فرش به عنوان مجری دوازدهمین المپیاد فرش کشور انتخاب شد. اکبری خاطر نشان کرد: این المپیاد هر […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به نقل از دانشگاه کاشان احمد اکبری رییس پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان گفت: بر اساس مذاکرات به عمل آمده و در راستای تفاهم نامه پژوهشکده فرش ایران با مرکز ملی فرش ایران، پژوهشکده فرش به عنوان مجری دوازدهمین المپیاد فرش کشور انتخاب شد.

اکبری خاطر نشان کرد: این المپیاد هر ساله در دو سطح دانشجویی و دانش آموزی در گرایش های طراحی، بافت، مرمت و رنگرزی، با حضور نزدیک به ۲۰۰ داوطلب و ۳۰ نفر داور و تیم اجرایی در یکی از شهر های شاخص کشور در حوزه فرش دستباف برگزار می شود.

وی افزود: پژوهشکده فرش ایران با همکاری گروه فرش دانشگاه کاشان بر اساس قراردادی با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و با نظارت مرکز ملی فرش ایران از ۸ تا ۱۰ اسفند96 این المپیاد ملی را در دانشگاه کاشان برگزار خواهد کرد.

 المپیاد فرش دستباف ایران هر ساله با هدف ایجاد انگیزه رقابت و سنجش سطح دانش و مهارت هنرمندان عرصه هنرـ صنعت فرش برگزار می‌شود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   امسال 2000 دانشجوی دکترا فرصت مطالعاتی دریافت میکنند
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.