کد خبر: 17477

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/19

بهترین برنامه درسی آزمون دکتری چیست؟

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

آزمون دکتری

دکتری ازمونی است سخت اما اگر همراه با برنامه ریزی کنکور دکتری باشد آزمونی است راحت. پس برنامه درسی آزمون دکتری میتواند کمک شایانی به موفقیت شما در آزمون دکتری نماید.(برای اطلاعات بیشتر نکات کلیدی یک برنامه ریزی عالی برای درس خواندن را کلیک کنید.

برای رسیدن به موفقیت در آزمون دکتری باید همه تلاش و انرژی خود را به کار ببندید تا بتوانید پله های موفقیت را به سرعت طی نمایید.

برنامه ریزی

اولین کار برای قبولی در آزمون دکتری برنامه ریزی است. بهترین برنامه درسی آزمون دکتری برنامه هفتگی است این نوع برنامه درسی آزمون دکتری به شما کمک میکند در انتهای هفته بتوانید ایرادات خود را بررسی نموده و در جهت اصلاح ان قدم بردارید.

برای هر روز هفته خود ساعت مطالعه را مشخص نمایید به عنوان مثال روزی 4 ساعت . سعی کنید در این 4 ساعت اول مطالعه، مطالعه مفید باشد سپس از همه دروس خود در این 4 ساعت قرار دهید هم دروس عمومی و هم دروس تخصصی(برای دریافت سرفصلهای آزمون دکتری97 کلیک کنید)

سعی کنید حتما متعهد به انجام برنامه ریزی باشید اما اگر به دلایلی یکی از روز ها نتوانستید از برنامه ریزی کنکور دکتری پیروی کنید حتما روز بعد این کمبود را جبران نمایید. حتما بعد از هر 50 دقیقه مطالعه 10 دقیقه استراحت داشته باشید.(جهت دریافت جزئیات بیشتر اصول اجرایی شدن برنامه ریزی برای دکتری را کلیک کنید)

درس خواندن مانند ورزش است اگر بدون تمرینات اولیه شروع به درس خواندن کنید خیلی زود خسته خواهید شد بهتر است روز های اول ساعت های مطالعه آزمون دکتری  را کمتر انتخاب کنید و رفته رفته به ساعت های مطالعه خود بیفزایید.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه