کد خبر: 11229

تاریخ انتشار: 24 مرداد ، 1396

بورسیه دانشگاه علامه طباطبایی از کشورهای عضو اکو

No votes yet. Please wait…       واجدین شرایط و برگزیدگان می توانند در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بیمه و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم محاسبات و برنامه ریزی بیمه و مطالعات منطقه ای با گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز به تحصیل به پردازند.تمامی دوره ها به زبان انگلیسی […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

 

واجدین شرایط و برگزیدگان می توانند در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بیمه و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم محاسبات و برنامه ریزی بیمه و مطالعات منطقه ای با گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز به تحصیل به پردازند.تمامی دوره ها به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.
اختصاص بورسیه به کشورهای عضو اکو در راستای تفاهم نامه فی ما بین موسسه فرهنگی اکو و دانشگاه علامه طباطبایی صورت گرفته است. برگزاری دوره های مشترک، مبادله تجربیات در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی، برگزاری همایش های تخصصی و انجام پروژه های علمی مشترک، چاپ نشریات و کتب، مبادله مقالات برای چاپ در نشریات و مبادله نشریات علمی از جمله توافقات این تفاهم نامه  است.
بنابراین گزارش، هر کشور می تواند 4 نفر را به عنوان دانشجو از طریق موسسه فرهنگی اکو به دانشگاه علامه طباطبایی معرفی نماید.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   پارک علم و فناوری فارس
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.