کد خبر: 15278

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/03

تأثیر آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

رهام کیائی، معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست تخصصی مدیران کل روابط عمومی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور در محل این سازمان برگزار شد،  با اشاره به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور متولی آموزشهای کوتاه مدت منطبق با نیاز بازارکار است، بیان داشت:  این سازمان  دارای 31 اداره کل در 31 استان و بیش از 600 مرکز آموزشی دولتی و بیش از 12 هزار آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای است.

وی با اشاره به گستره مخاطبان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور اعلام کرد:  این سازمان آموزش مهارت برای دانش آموزان، دانشجویان، شاغلان، زنان خانه دار، سربازان و زندانیان  و … را برعهده دارد.

کیائی بیان داشت : آموزشهای مهارتی فنی وحرفه ای سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از انعطاف پذیری و انطباق پذیری با نیازهای مهارتی جامعه برخوردار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با بیان اینکه یکی از مشکلات کشورهای مختلف ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری است، افزود: کشور  ما نیز با مشکل بیکاری مواجه است.

رهام کیائی بیان داشت: آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای یکی از متغیرهای تاثیرگذار بر ایجاد اشتغال است و همه دستگاههای اجرایی کشور  برای حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار در کشور بایستی با هم همکاری نمایند.

وی با اشاره به اینکه سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در راستای اجرای دستورالعمل ستاد امر به معروف و نهی از منکر جلسات و کارگروه های تخصصی متعدد برگزار کرده بیان داشت: این سازمان جهت بهبود فعالیتهای خود از پیشنهادات ستاد امر به معروف و نهی از منکر استقبال می کند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه