کد خبر: 15278

تاریخ انتشار: 5 مهر ، 1396

تأثیر آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار

No votes yet. Please wait…   رهام کیائی، معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست تخصصی مدیران کل روابط عمومی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور در محل این سازمان برگزار شد،  با اشاره به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور متولی آموزشهای کوتاه مدت منطبق با نیاز بازارکار […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

رهام کیائی، معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست تخصصی مدیران کل روابط عمومی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور در محل این سازمان برگزار شد،  با اشاره به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور متولی آموزشهای کوتاه مدت منطبق با نیاز بازارکار است، بیان داشت:  این سازمان  دارای 31 اداره کل در 31 استان و بیش از 600 مرکز آموزشی دولتی و بیش از 12 هزار آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای است.

وی با اشاره به گستره مخاطبان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور اعلام کرد:  این سازمان آموزش مهارت برای دانش آموزان، دانشجویان، شاغلان، زنان خانه دار، سربازان و زندانیان  و … را برعهده دارد.

کیائی بیان داشت : آموزشهای مهارتی فنی وحرفه ای سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از انعطاف پذیری و انطباق پذیری با نیازهای مهارتی جامعه برخوردار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با بیان اینکه یکی از مشکلات کشورهای مختلف ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری است، افزود: کشور  ما نیز با مشکل بیکاری مواجه است.

رهام کیائی بیان داشت: آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای یکی از متغیرهای تاثیرگذار بر ایجاد اشتغال است و همه دستگاههای اجرایی کشور  برای حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار در کشور بایستی با هم همکاری نمایند.

وی با اشاره به اینکه سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در راستای اجرای دستورالعمل ستاد امر به معروف و نهی از منکر جلسات و کارگروه های تخصصی متعدد برگزار کرده بیان داشت: این سازمان جهت بهبود فعالیتهای خود از پیشنهادات ستاد امر به معروف و نهی از منکر استقبال می کند.

حتماً بخوانید   انتخاب رشته دکتری ۹۶ علوم پزشکی آزاد

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.