کد خبر: 10355

تاریخ انتشار: 11 مرداد ، 1396

تسهیلات خاص برای دانشجویان معلول توسط صندوق رفاه

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد : پرداخت تسهیلات به دانشجویان معلول با شرایط خاص در کنار باقی تسهیلات که به دانشجویان عادی پرداخت میشود ، به انها پرداخت می گردد. با توجه به کمبود منابع دولتی در این زمینه سعی شده از ظرفیت نهادهای عمومی و مردمی […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد : پرداخت تسهیلات به دانشجویان معلول با شرایط خاص در کنار باقی تسهیلات که به دانشجویان عادی پرداخت میشود ، به انها پرداخت می گردد.

با توجه به کمبود منابع دولتی در این زمینه سعی شده از ظرفیت نهادهای عمومی و مردمی و خیرین بیشتر استفاده شود. به همین منظور تفاهم نامه ای با بنیاد مستضعفان بسته شده است که در کنار تسهیلات پرداختی صندوق رفاه، بنیاد مستضعفان هم در مناطق محروم حمایت ویژه‌ای را از دانشجویان انجام دهد.

به همین منظور با معرفی دانشجویان به بنیاد مستضعفان هر ترم به هر دانشجوی مجرد 600هزار تومان و به هر دانشجوی متاهل 800 هزار تومان در قالب وام بنیاد علوی پرداخت می گردد علاوه بر ان سبد غذایی به دانشجویان متاهل نیز پرداخت می شود.

ایشان ادامه داد : کمک‌های ویژه‌ای را به دانشجویان معلول و نیازمند پرداخت می کنیم که شامل یک وام ضروری می باشد که بعد از تغییر و تحولات و تصویب در هیئت امنا، مبلغ و نوع وام اعلام خواهد شد.
سال گذشته به همه دانشجویان دارای شرایط که آزمون جامع را گذرانده بودند، ماهانه مبلغ 500 هزار تومان و دانشجویانی که پژوهش های کاربردی داشتند ماهانه مبلغ 300 هزار تومان پرداخت کردیم و امسال نیز با توجه به بودجه و درآمد اختصاصی که صندوق خواهد داشت سعی می شود هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت تعداد بیشتری از دانشجویان از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
حتماً بخوانید   پذیرش دکتری دانشگاه آزاد خدابنده
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.