کد خبر: 14301

تاریخ بروزرسانی : 1396/06/22

تعداد شرکت‌های فناوری در پارک علم و فناوری شیخ بهایی به 100 پلاک رسید

No votes yet. Please wait… روابط عمومی وزارت علوم گزارش داد : ، زمینی به مساحت ۶۴۱ مترمربع با کاربری اداری، تولیدی، تحقیق و توسعه به شرکت هوشمند ساختار اسپادانا و همین طور زمینی به مساحت ۲۳۲۳ مترمربع با همان کاربری به شرکت ایزوله اصفهان در پارک علم و فناوری شیخ بهایی واگذار گردید. شرکت […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

روابط عمومی وزارت علوم گزارش داد : ، زمینی به مساحت ۶۴۱ مترمربع با کاربری اداری، تولیدی، تحقیق و توسعه به شرکت هوشمند ساختار اسپادانا و همین طور زمینی به مساحت ۲۳۲۳ مترمربع با همان کاربری به شرکت ایزوله اصفهان در پارک علم و فناوری شیخ بهایی واگذار گردید.

شرکت هوشمند ساختار اسپادانا بر روی سخت افزارهای پردازش موازی از قبیل FPGA و DSP جهت کاربری‌های خاص شامل پردازش تصویر و صوت و همچینن سیستم‌های مبتنی بر ارسال و دریافت داده بر روی مدیاهای مختلف از قبیل فیبر نوری و بیسیم فعالیت دارد علاوه بر این شرکت ایزوله اصفهان نیز در زمینه مهندسی معکوس، طراحی و ساخت قطعات صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی و مجموعه‌های صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

پارک علم و فناوری شیخ بهایی دارای ۱۵۰پلاک مجزا در اراضی و ۹۴ واحد مستقل درساختمان‌های چند مستاجره (MTB) است، متراژ پلاک‌هایی که قابل واگذاری به شرکت‌ها است از۴۰۰ تا ۳۲۰۰ متر مربع متغیر است و طبق ضوابط طرح جامع پارک، امکان احداث واحدهای اداری، تحقیق و توسعه و نیمه صنعتی با معافیت از پرداخت عوارض شهرداری وجود دارد و بعد از اتمام ساختمان سند اعیانی به شرکت‌ها تعلق خواهد گرفت.

همه تاسیسات زیربنایی در اراضی پارک شامل شبکه برق، فیبر نوری، آب شرب و گاز و همچنین معابر، پارکینگ‌های عمومی و جاده‌های دسترسی از سال ۹۱ تکمیل و توسط شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گرفته در اراضی پارک مورد بهره‌برداری قرار میگیرد.

هم اکنون 100 پلاک در اراضی پارک علم و فناوری شیخ بهایی به شرکت‌های دانش‌بنیان سرمایه‌گذار واگذار شده است.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   پژوهش های با کیفیت هدف دانشگاه حکیم سبزواری
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.