کد خبر: 12147

تاریخ انتشار: 31 مرداد ، 1396

توزیع کارت آزمون استخدامی کشوری

No votes yet. Please wait…   مشاور عالی سازمان سنجش دکتر حسین توکلی اعلام کرد: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال ۹۶ در صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریورماه ۹۶ برگزار می شود. توکلی ادامه داد: متقاضیان می توانند از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۳۱ مرداد به سایت سازمان […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

مشاور عالی سازمان سنجش دکتر حسین توکلی اعلام کرد: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال ۹۶ در صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریورماه ۹۶ برگزار می شود.

توکلی ادامه داد: متقاضیان می توانند از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۳۱ مرداد به سایت سازمان سنجش مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات ثبت نامی کارت خود را دریافت کنند.برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

اگر متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز ، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند.

نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اول و دوم شهریور صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ ۸:۳۰ صبح و نوبت عصر از ساعت‌ ۱۴:۳۰ بعد از ظهر روز جمعه ۳ شهریور ۹۶ است.در ورودی ِحوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ ۸:۰۰ صبح و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ ۱۴:۰۰ (۲ بعدازظهر) بسته خواهد شد. داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   کارت ورود به جلسه صد و بیست‌ودومین آزمون زبان انگلیسی تولیمو
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.