کد خبر: 10387

تاریخ انتشار: 14 مرداد ، 1396

تولیدات پژوهشی در دانشکده ریاضی دانشگاه امیرکبیر

No votes yet. Please wait… به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاون پژوهشی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دکتر داریوش کیانی اظهار داشت: یکی از دیدگاه­ های ما تدوین مقاله ISI است که توانسته ایم مقالاتی با کیفیت بالا تولید کنیم. کیانی با بیان این­که تاکنون نزدیک به ۹۰ مقاله ISI تولید کرده ایم، خاطر نشان […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاون پژوهشی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دکتر داریوش کیانی اظهار داشت: یکی از دیدگاه­ های ما تدوین مقاله ISI است که توانسته ایم مقالاتی با کیفیت بالا تولید کنیم.

کیانی با بیان این­که تاکنون نزدیک به ۹۰ مقاله ISI تولید کرده ایم، خاطر نشان کرد: برگزار کردن کارگاه ها، کنفرانس ها و مدرسه های ملی و بین المللی از دیگر اقدامات این دانشکده درطی یک سال اخیر بوده است.

وی افزود: ما توانستیم در یک سال گذشته ، یک مدرسه زمستانی و ۸ سمینار و کنفرانس و کارگاه بین المللی برگزار کنیم. 

وی با بیان اینکه هشتمین سمینار هندسه و توپولوژی را برپا کردیم و ۵ نفر از اساتید شاخص در این سمینار حضور داشتند، گفت: این افراد زبده از آلمان، فرانسه، انگلیس و مجارستان بودند که در زمینه هندسه و توپولوژی بنام هستند.

کیانی خاطر نشان کرد: اولین کارگاه دو روزه سالانه مهندسی مالی و بیم سنجی ایران را برگزار کردیم که از دانشگاه انگلستان حضور داشتند و دبیر کارگاه نیز از این دانشگاه بوده است. ۵ نفر از پژوهشگران شاخص در این زمینه نیز در این کارگاه حضور داشتند.

وی ادامه داد: نهمین کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبری نیز در طی یکسال اخیر برگزار شد که ۴ نفر از زبده ترین اساتید داخلی نیز به عنوان مدعو در این کنفرانس حضور داشتند. از سوی دیگر کارگاه آموزشی آمار و خوشه بندی به همراه پیاده سازی با حضور ۲ مدعو آلمانی نیز برگزار شد

کیانی افزود: همچنین دانشکده موفق شد کارگاه جبر جابجایی و ترکیباتی را برگزار کند که ۸۰  نفر عضو هیات علمی در این کارگاه حضور داشتند و یک نفر سخنران مدعو از اساتید زبده بین المللی از آلمان را نیز در این کارگاه داشتیم.

وی با اشاره به پروژه های بین المللی دانشکده ریاضی وعلوم کامپیوتر گفت: پروژه هندسه و معماری با شرکت بین المللی ایرانی سوئدی انجام شده و در حال حاضر نیز برای ادامه آن در حال مذاکره هستیم. 

معاون پژوهشی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر با بیان اینکه تعداد هیات علمی این دانشکده نزدیک به ۴۳ نفر است، افزود: در حال حاضر ۴ محقق پسا دکترا در حال فعالیت در این دانشکده داریم.

www.phdphd.org

حتماً بخوانید   ضرایب منابع امتحانی آزمون دکتری 97
ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.