کد خبر: 15629

تاریخ انتشار: 12 مهر ، 1396

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

No votes yet. Please wait… معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای سال ۹۶ از روز سه شنبه ۱۱ مهر آغاز می گردد. به گزارش معاون پژوهشی phdphd، علیرضا رهایی گفت: در جلسه شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم که برگزار […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای سال ۹۶ از روز سه شنبه ۱۱ مهر آغاز می گردد.

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، علیرضا رهایی گفت: در جلسه شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم که برگزار شده و در این جلسه با درخواست دانشگاه آزاد برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۶ این دانشگاه موافقت شد.

وی افزود: روز دوشنبه ۱۰ مهر جزئیات مربوط به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اعلام شده است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد تاکید کرد: بنابراین فرآیند ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از صبح روز سه شنبه ۱۱ مهرماه آغاز می شود.

رهایی تاکید کرد: ظرفیت تعیین شده برای تکمیل ظرفیت دوره دکتری این دانشگاه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر است و کارشناسی ارشد نیز بیش از این آمار خواهد بود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   اعلام رشته های تایید شده دکتری دانشگاه آزاد آزمون 97
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.