کد خبر: 14308

تاریخ انتشار: 24 شهریور ، 1396

جایزه ملی فاب توسعه بخش چشم‌انداز اقتصاد مقاومتی

No votes yet. Please wait…   جایزه فاب یا جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر از سال ۱۳۹۴ برای اولین  بار درهمایش سوم مدیران فناوری اطلاعات رونمایی گردید و امسال نیز در  پنجمین دوره همایش، سومین جایزه فاب به محصولاتی که از جنبه‌های گوناگون علمی‌فناوری، سیاستی‌مدیریتی، و نیز فرهنگی‌اجتماعی در بالاترین سطح باشند، داده خواهد شد. […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

جایزه فاب یا جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر از سال ۱۳۹۴ برای اولین  بار درهمایش سوم مدیران فناوری اطلاعات رونمایی گردید و امسال نیز در  پنجمین دوره همایش، سومین جایزه فاب به محصولاتی که از جنبه‌های گوناگون علمی‌فناوری، سیاستی‌مدیریتی، و نیز فرهنگی‌اجتماعی در بالاترین سطح باشند، داده خواهد شد.

این جایزه برای تشویق متخصصان و پژوهشگران علوم و فناوری اطلاعات در ارائه محصولات فناورانه و نوآورانه خود در یکی از بزرگ‌ترین همایش‌ها مدیران این حوزه طراحی گردیده است.

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با طراحی و اهدای جایزه ملی فاب به گسترش عرضه دستاوردهای فناورانه کمک خواهد کرد و زمینه افزایش بلوغ محصولات حوزه فناوری اطلاعات را افزون بر افزایش بازار این محصولات فراهم خواهد ساخت. کمک به صادرات این دستاوردها نیز داز دیگر هدف‌های این جایزه ملی است.

جایزه فاب علاوه بر کمک به ارتقا و رشد علمی و فناورانه دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات، به ملاحظات فرهنگی‌اجتماعی این حوزه نیز توجه مینماید. علاوه بر این  فرآیند ارزیابی جایزه فاب میزان اشتغال‌زایی و توجه به اصول علمی تولید محصولات فناورانه را نیز به شکل ویژه ای مورد توجه قرار میدهد.

محصولات فناورانه، دستاوردها و خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و ارتباطی (شبکه‌ای)، استانداردها، معماری‌ها و روش‌شناسی‌های طراحی و توسعه سامانه‌های کاربردی، و روش‌ها و استانداردهای آسان‌سازی کاربست فناوری اطلاعات و اشاعه آنها در بستری فرهنگی‌اجتماعی را شامل میشود که ویژگی‌های این محصولات، هرگونه نوآوری و ابتکار در حوزه کاربرد فناوری اطلاعات میباشد.

سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات می‌توانند مستندات محصولات فناورانه خود را تا اخر شهریور ۱۳۹۶ در سایت همایش itmanc.irandoc.ac.ir برای بررسی ارائه نمایند.

پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می گردد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   مصاحبه دکترا ازاد استان هرمزگان
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.