کد خبر: 10661

تاریخ انتشار: 17 مرداد ، 1396

جذب مدرسان در دانشگاه علمی‌-کاربردی در بهمن و شهریورماه

No votes yet. Please wait… رئیس دانشگاه جامع علمی‌-کاربردی درباره با نحوه جذب مدرسان در این دانشگاه گفت: جذب مدرسان در دانشگاه علمی‌کاربردی یک یا دوبار در سال و در ماه‌های شهریور و بهمن بسته به نیاز انجام می‌شود. به گزارش معاون پژوهشی phdphd، به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

رئیس دانشگاه جامع علمی‌-کاربردی درباره با نحوه جذب مدرسان در این دانشگاه گفت: جذب مدرسان در دانشگاه علمی‌کاربردی یک یا دوبار در سال و در ماه‌های شهریور و بهمن بسته به نیاز انجام می‌شود.

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با کاهش دانشجویان در دانشگاه‌های کشور گفت: اگر در این دانشگاه درست عمل کنیم از آسیب‌پذیری کمتری نسبت به دیگر دانشگاه‌ها خواهیم داشت.

با تمرکز بر کیفی سازی مراکز آموزشی اعلام کرد : توسعه کمی در برنامه این دانشگاه نیست و صرفا برنامه‌های توسعه کیفی دنبال خواهد شد.

وی درباره جذب مدرسان علمی کاربردی نیز بیان کرد: جذب مدرسان در این دانشگاه یک یا دوبار در سال و در  بهمن و شهریورماه بسته به نیاز انجام خواهد شد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   برگزاری سمینار، دوره های اموزشی و مشاوره تخصصی در سازمان سخا
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.