کد خبر: 21902

تاریخ بروزرسانی : 1396/10/12

جزئیات بورسیه تحصیلات تکمیلی کشور مجارستان

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

جزئیات بورسیه تحصیلات تکمیلی کشور مجارستان

به گزارش پایگاه خبری phdphd، پیرو مذاکرات با بنیاد بورس دولت مجارستان این دولت، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی، به ویژه دکتری در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۱۸ موافقت کرد.

بر این اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس علاقمندان و داوطلبین می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی بورسیه تحصیلات تکمیلی کشور مجارستان برای ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی edd.behdasht.gov.ir، اقدام کنند.

پس از ثبت نام ، ضروریست متقاضیان فرم شماره یک اطلاعات متقاضیان بورس را تکمیل و سپس تا پایـان وقـت اداری ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ برابر با ۱۴ فوریه ۲۰۱۸، به آدرس پسـت الکترونیـکی( bdiri@saorg.ir ) دبیرخانه بورس دولت های خـارجی اداره کل بورس و اعـزام دانشجــویـان ارسال کنند. پس از پایان مهلت اعلام شده به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

مطالعه اخبار مرتبط با پذیرش دکتری خارج از کشور کلیک کنید.

تذکر مهم :

این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه بوده و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد. انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد.

طبق سیاست های کلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده ۳۵ معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی مورخ ۱۱ شهریور ۹۶ درخصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفاً محدود به دانشگاه های داخل کشور کرده است لذا بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم (کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی) در اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیست.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه