کد خبر: 15979

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/16

جزئیات تکمیل ظرفیت دکتری سراسری سال 1396

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… سازمان سنجش اعلام کرد : به ‌اطلاع‌ تمامی داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون دکتری سال 1396 مي‌رساند، با توجه به اینکه تعدادی از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي اعلام تکمیل ظرفیت نموده اند لذا تمام متقاضیانی که در این ازمون ثبت‌نام و شركت کرده اند و نمره كل […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

سازمان سنجش اعلام کرد : به ‌اطلاع‌ تمامی داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون دکتری سال 1396 مي‌رساند، با توجه به اینکه تعدادی از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي اعلام تکمیل ظرفیت نموده اند لذا تمام متقاضیانی که در این ازمون ثبت‌نام و شركت کرده اند و نمره كل ازمون انها مثبت مي باشد، مي توانند ، طبق شرايط اعلام شده در دفترچه شماره یک و شماره دو و اطلاعیه‌های اين سازمان از تاریخ 16 تا 22 مهر به سایت سازمان سنجشwww.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به انتخاب كدرشته ‌محل‌هاي تحصيلي (حداکثر 15 کدرشته محل) مطابق با رشته امتحاني خود اقدام نمايند. 

نکات مهم

1-انتخاب نهايي‌ در هر کدام از كدرشته‌‌هاي اعلام شده ، طبق شرايط درج شده در دفترچه شماره 1 و 2 راهنماي شركت در آزمون و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ انجام‌ خواهد شد.

2- داوطلبانی که جزء قبول شدگان نهایی سال 96 اعلام شده اند مجاز به شركت در مرحله تكميل ظرفيت مي‌باشند اگر در این مرحله متقاضي تكميل ظرفيت شده و جزء قبول شدگان نهايي اين مرحله نيز باشند قبولي قبلي آنان «كان‌لم‌يكن» بوده و باید در كدرشته قبولي جديد ثبت‌نام و ادامه تحصيل نمايند و هیچ تقاضايي بعد از اعلام نتايج پذيرفته نیست.

3- تمامی متقاضيان باید تا تاريخ 96/11/30 موفق به دریافت مدرك كارشناسي ارشد شوند.

4- نيمسال تحصیلی دانشجویان قبول شده در هريك از كدرشته محل های اعلام شده متناسب با شرایط و نظر دانشگاه ، در اولین ترم تحصیلی امکان پذیر خواهد بود.

5- نتايج قبول شدگان چند برابر ظرفيت در تاریخ 15 ابان 96  براي انجام مراحل مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میگردد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
حتماً بخوانید   هزینه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه ها چقدر است؟
ارسال دیدگاه