کد خبر: 15979

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/16

جزئیات تکمیل ظرفیت دکتری سراسری سال 1396

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

سازمان سنجش اعلام کرد : به ‌اطلاع‌ تمامی داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون دکتری سال 1396 مي‌رساند، با توجه به اینکه تعدادی از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي اعلام تکمیل ظرفیت نموده اند لذا تمام متقاضیانی که در این ازمون ثبت‌نام و شركت کرده اند و نمره كل ازمون انها مثبت مي باشد، مي توانند ، طبق شرايط اعلام شده در دفترچه شماره یک و شماره دو و اطلاعیه‌های اين سازمان از تاریخ 16 تا 22 مهر به سایت سازمان سنجشwww.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به انتخاب كدرشته ‌محل‌هاي تحصيلي (حداکثر 15 کدرشته محل) مطابق با رشته امتحاني خود اقدام نمايند. 

نکات مهم

1-انتخاب نهايي‌ در هر کدام از كدرشته‌‌هاي اعلام شده ، طبق شرايط درج شده در دفترچه شماره 1 و 2 راهنماي شركت در آزمون و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ انجام‌ خواهد شد.

2- داوطلبانی که جزء قبول شدگان نهایی سال 96 اعلام شده اند مجاز به شركت در مرحله تكميل ظرفيت مي‌باشند اگر در این مرحله متقاضي تكميل ظرفيت شده و جزء قبول شدگان نهايي اين مرحله نيز باشند قبولي قبلي آنان «كان‌لم‌يكن» بوده و باید در كدرشته قبولي جديد ثبت‌نام و ادامه تحصيل نمايند و هیچ تقاضايي بعد از اعلام نتايج پذيرفته نیست.

3- تمامی متقاضيان باید تا تاريخ 96/11/30 موفق به دریافت مدرك كارشناسي ارشد شوند.

4- نيمسال تحصیلی دانشجویان قبول شده در هريك از كدرشته محل های اعلام شده متناسب با شرایط و نظر دانشگاه ، در اولین ترم تحصیلی امکان پذیر خواهد بود.

5- نتايج قبول شدگان چند برابر ظرفيت در تاریخ 15 ابان 96  براي انجام مراحل مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میگردد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه