کد خبر: 12561

تاریخ انتشار: 6 شهریور ، 1396

دانشگاه تبریز میزبان دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی برای دانشجویان خارجی

No votes yet. Please wait… دانشگاه تبریز میزبان بیست و دومین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه های ترکیه، جمهوری آذربایجان و گرجستان شروع به کار کرد. روابط عمومی وزارت علوم اعلام کرد : دانشگاه تبریز به عنوان یک دانشگاه جامع با جذب دانشجویان در کلیه دوره های […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دانشگاه تبریز میزبان بیست و دومین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه های ترکیه، جمهوری آذربایجان و گرجستان شروع به کار کرد.

روابط عمومی وزارت علوم اعلام کرد : دانشگاه تبریز به عنوان یک دانشگاه جامع با جذب دانشجویان در کلیه دوره های تحصیلی، بیشتر از ۲۰۰ آزمایشگاه مجهز، چندین مراکز تحقیقاتی و قطب علمی به عنوان یکی از دانشگاه های برتر کشور مطرح شده است.

دکتر محمدرضا پورمحمدی گفت : 800 نفر هیئت علمی، ۲۵ هزار دانشجو، ۲۱ دانشکده و چندین دانشکده اقماری از مزیت های این دانشگاه است و توسعه همکاری علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی با دانشگاه های دنیا از راهبردهای توسعه بین المللی دانشگاه تبریز است.

وی افزود : مشترکات ایران با کشورهای همسایه مهم ترین پتانسیل کشورهای منطقه برای همکاری مشترک است و باید با استفاده از این امکانات برای توسعه و رشد همه جانبه کشورهای همسایه و ایران در این زمینه اقدام نماییم.

رئیس دانشگاه تبریز اعلام کرد : برای توسعه و همکاری بین کشورها همیشه دیپلماسی علمی بهتر پاسخ می دهد. ارتباطات علمی بین دانشگاه ها باعث توسعه همکارهای مشترک دیگر بین کشورها می شود و در این زمینه دانشگاهیان کشورهای منطقه نیز می توانند در حد توان با برگزاری آیین ها و دوره های مختلف کمک شایانی برای توسعه همکاری های مشترک ملت ها و دولت ها داشته باشند.

از جمله اهداف این دوره ها می توان به آشنایی با تاریخ زبان فارسی، نگارش و دستور، آشنایی با شخصیت ها و آثار اسلامی، ادبیات انقلاب اسلامی و پایداری، ادبیات معاصر و زبان معاصر اشاره کرد . 

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   دانشگاه های استرالیا مورد تایید وزارت علوم ایران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.