کد خبر: 14065

تاریخ انتشار: 21 شهریور ، 1396

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظام رتبه بندی جهانی تایمز ۲۰۱۸

No votes yet. Please wait… روابط عمومی وزارت علوم اعلام کرد : دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از بین ۱۸ دانشگاه ایرانی رتبه اول را به دست اورد و دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت ایران، صنعتی اصفهان، صنعتی خواجه نصیرطوسی، صنعتی شریف، تبریز، تهران و علوم پزشکی تهران در جایگاه دوم قرارگرفتند. و دانشگاه […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

روابط عمومی وزارت علوم اعلام کرد : دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از بین ۱۸ دانشگاه ایرانی رتبه اول را به دست اورد و دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت ایران، صنعتی اصفهان، صنعتی خواجه نصیرطوسی، صنعتی شریف، تبریز، تهران و علوم پزشکی تهران در جایگاه دوم قرارگرفتند.

و دانشگاه های فردوسی مشهد، گیلان، اصفهان، شهیدبهشتی و شیراز در جایگاه سوم قرار گرفتند. این درحالی است که دانشگاه های الزهرا، بیرجند، یزد و زنجان در جایگاه بیش از ۱۰۰۰ قرار دارند.

نظام رتبه بندی THE از ۱۳ شاخص در ۵ گروه اصلی جهت ارزیابی جامع دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استفاده میکند. این شاخص‌ها در ۵ گروه کلی به صورت زیر دسته بندی شده اند که نمره دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در هریک از این گروه ها از ۱۰۰ در پرانتز آورده شده است که شامل: Teaching محیط آموزشی با %۳۰ امتیاز از کل (۲۴.۸)،Research ابعاد، درآمد و اعتبار پژوهش با %۳۰ امتیاز از کل (۱۲.۲)، Citations نفوذ علمی از طریق برآورد تعداد ارجاعات با %۳۰ امتیاز از کل (۹۹.۱)،Industry income درآمدهای صنعتی، انتقال علم به صنعت با %۲.۵ امتیاز از کل (۵۶.۱) و International outlook چشم اندازه بین المللی، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و نوع تحقیقات با %۷.۵ امتیاز از کل (۱۵.۵) می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک https://www.timeshighereducation.com مراجعه نمایید.

www.phdphd.org

 

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   مجلات معتبر دکتری موسسه عالی بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.