کد خبر: 22330

تاریخ بروزرسانی : 1396/10/18

دانشگاه های برتر علوم کامپیوتر در سال ۲۰۱۷

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

۱- موسسه_فناوری_ماساچوست MIT

این موسسه موفق شده است تا در رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم رایانه با کسب ۱۰۰ امتیاز، امتیازات کامل را کسب کند و در صدر این فهرست قرار بگیرد. این موسسه دارای بزرگترین گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی در این رشته است.(جهت کسب اطلاع از دانشگاه های ایرانی در فهرست تایمز 2018 کلیک کنید)

۲- دانشگاه_تسینگهوا Tsinghua

این دانشگاه در پکن چین واقع است که در سال ۱۹۱۱ تاسیس شده است. امتیاز این دانشگاه در جدول رتبه‌بندی ۹۸٫۲ است.

۳- دانشگاه_استنفورد

این دانشگاه آمریکایی حائز امتیاز ۹۶ شده است. دپارتمان علوم کامپیوتر این دانشگاه توسط طراحی یک سیستم به دانشجویان خود فرصت امتحان و تجربه شاخه‌های متفاوت را قبل از تصمیم‌گیری نهایی می‌دهد.
این دپارتمان ۹ شاخه شامل هوش مصنوعی، محاسبات زیستی (biocomputation)، مهندسی رایانه، گرافیک، اثر متقابل انسان و رایانه بر هم، اطلاعات، سیستم‌ها، تئوری و شاخه‌های غیر تخصصی برای دانشجویان پیش‌بینی کرده است.(برای کسب اطلاع از معرفی دانشگاه هایی که بیشترین مقصد فرصت مطالعاتی را دارند)

۴- دانشگاه_فناوری_نانیانگ

این دانشگاه سنگاپوری ۹۵٫۳ امتیاز کسب کرد. دانشگاه فناوری نانیانگ علاوه بر این که از زیباترین دانشکده‌ها برخوردار است، دارای بهترین برنامه و دوره آموزش علوم رایانه در دنیا نیز است. برخی از دوره‌های منظم کارشناسی این دانشگاه عبارت است از مهندسی رایانه، تحلیل رایانه و داده و اقتصاد مهندسی رایانه.(برای اطلاع از اعلام جزئیات جذب اساتید دانشگاههای برتر کلیک کنید)

۵- دانشگاه_آستین_تگزاس

آخرین مورد این فهرست موفق به کسب ۹۵٫۲ امتیاز شده است. دوره علوم رایانه همانند امکانات پژوهشی این دانشگاه از کیفیت خوبی برخوردار است، به طوری که یکی از برترین‌های آمریکا است. این دانشگاه با باز گذاشتن دست دانشجویانش و پرورش خلاقیت آنان و امکاناتی نظیر تضمین آینده شغلی و بورسیه‌های تحصیلی، این امکان را به آن‌ها می‌دهد که مطالعاتشان را با علایقشان پیوند بزنند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه