کد خبر: 12524

تاریخ انتشار: 6 شهریور ، 1396

راه اندازی صندوق خطرپذیر در دانشگاه آزاد

No votes yet. Please wait… مرتضی موسی خانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد در نشست خبری در سازمان مرکزی این دانشگاه اعلام کرد: صندوق خطرپذیر دانشگاه آزاد به زودی راه اندازی می شود و از ماه آینده نیز شورای این صندوق فعالیت خود را آغاز می کند. وی تعامل با شرکت های سرمایه گذار خارجی را […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

مرتضی موسی خانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد در نشست خبری در سازمان مرکزی این دانشگاه اعلام کرد: صندوق خطرپذیر دانشگاه آزاد به زودی راه اندازی می شود و از ماه آینده نیز شورای این صندوق فعالیت خود را آغاز می کند.

وی تعامل با شرکت های سرمایه گذار خارجی را یکی از برنامه های دانشگاه آزاد برای ایجاد بازار محصولات دانش بنیان عنوان کرد و گفت: برای صادرات محصولات دانش بنیان این دانشگاه با شرکت های سرمایه گذاری صحبت شده است.

موسی خانی خاطر نشان کرد: اولین شتاب دهنده دانشگاه آزاد در واحد قزوین راه اندازی شد و برنامه داریم در ۲۰ واحد دانشگاهی دیگر نیز شتاب دهنده راه اندازی کنیم.در این راستا با شتاب دهنده های حرفه ای کشور نیز همکاری خواهیم کرد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: در راستای توسعه پارک علم و فناوری این دانشگاه برنامه داریم در ۱۰ نقطه کشور شعبات این پارک را راه اندازی کنیم.

ایده های دانشجویان در دانشگاه پالایش می شوند و ایده هایی که توان تبدیل به محصول را داشته باشند مورد حمایت قرار می گیرند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.