کد خبر: 17933

تاریخ انتشار: 17 آبان ، 1396

روش های کنترل استرس در مصاحبه آزمون دکتری

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… مصاحبه گفتگو میان مصاحبه کننده و مصاحبه شونده است که در این گفتگو سوالاتی پرسیده میشود و ارزیابی نهایی صورت میگیرد. یکی از مشکلاتی که در این گفتگو رخ میدهد استرس است که امری است طبیعی. داوطلبان آزمون دکتری باید تلاش کنند استرس خود در جلسه مصاحبه آزمون […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

مصاحبه گفتگو میان مصاحبه کننده و مصاحبه شونده است که در این گفتگو سوالاتی پرسیده میشود و ارزیابی نهایی صورت میگیرد.

یکی از مشکلاتی که در این گفتگو رخ میدهد استرس است که امری است طبیعی. داوطلبان آزمون دکتری باید تلاش کنند استرس خود در جلسه مصاحبه آزمون دکتری را کنترل کنند (برای کنترل استرس خود میتوانید ساده ترین روش کاهش استرس در مصاحبه پی اچ دی را کلیک و مطالعه کنید)  چون اگر این استرس افزایش یابد باعث بروز مشکل در روند جلسه مصاحبه دکتری میگردد.

برای جلوگیری از بروز مشکل در زمینه استرس در مصاحبه دکتری باید به یک سری از نکات توجه کنید که در ادامه این نکات اموزش داده میشود.

اطلاعات کافی در مورد دانشگاه و اساتید داشته باشید

اگر اطلاعات شما در این زمینه به اندازه کافی باشد استرس شما کمتر میشود زیرا شما با امادگی بالا در جلسه مصاحبه دکتری حضور پیدا میکنید.

پیش بینی سوالات

سعی کنید در این زمینه تحقیق کنید و از قبول شدگان سال های قبل کمک بگیرید و روی سوالاتی که ممکن است از شما پرسیده شود فکر کرده و اماده شوید.

آرامش داشته باشید

آرامش کلید اصلی موفقیت شما است پس نفس عمیق کشیده و خود را برای جلسه مصاحبه دکتری آماده کنید.(برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه مصاحبه دکتری میتوانید نکات طلایی برای موفقیت در مصاحبه دکتری را کلیک کنید)

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
حتماً بخوانید   مجله چشم پزشکی ایران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.