کد خبر: 19053

تاریخ بروزرسانی : 1396/09/05

زمان برگزاری آزمون MSRT

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش پایگاه خبری phdphd، بدینوسیله به اطلاع  متقاضیان شرکت در آزمون msr ( برای اطلاع از MSRT آزمون مورد تایید وزارت علوم کلیک کنید) می رساند که زمان ثبت نام مرحله جدید آزمون از روز سه شنبه آغاز می شود.

دریافت کارت ورود به جلسه:

داوطلبان عزیز دقت نمایند حتما” کارت ورود به آزمون را در تاریخ و ساعت تعیین شده از سامانه دریافت نمایند در غیر اینصورت به هیچ عنوان نمی توانند وارد محل برگزاری آزمون شوند و در روز برگزاری آزمون کارت برای داوطلبی صادر نخواهد شد. ضمنا” دریافت کارت آزمون سه روز قبل از برگزاری ازمون یعنی از ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۷ آذر ۹۶ لغایت ۷ صبح روز برگزاری آزمون، ساعت حضور از ساعت ۸/۱۵ الی ۹ و شروع آزمون ساعت ۹/۱۵ می باشد.

شهرهای برگزاری آزمون:

تهران-اهواز-اصفهان-اردبیل-ارومیه-اراک-ایلام-بابلسر-بیرجند-خرم­آباد-رشت-زاهدان-شیراز-کرمانشاه-کرمان-قم-سنندج -قزوین-مشهد(داتنشگاه فردوسی و امام رضا ع)-همدان-یزد- گرگان(دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی)

توجه:

حوزه های برگزاری دارای ظرفیت بوده و بعد از تکمیل ظرفیت هر حوزه تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام حوزه فوق در لیست ثبت نام بسته و صفر خواهد شد.

یادآوری:

شروع ثبت نام مرحله بعدی آزمون msrt از روز یکشنبه ۱۹ آذر ماه تا شنبه ۹۶/۹/۲۵ ساعت ۱۸ خواهد بود.( جهت کسب اطلاع از آزمون MSRT چیست؟ کلیک کنید)

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه