کد خبر: 19218

تاریخ بروزرسانی : 1396/09/08

زمان ثبت نام آزمون EPT آذرماه اعلام شد

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش پایگاه خبری phdphd، آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی در روز جمعه ۹۶/۰۹/۲۴ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و اهواز برگزار خواهد شد. (جهت کسب اطلاع از EPTآزمون مورد تایید دانشگاه آزاد کلیک کنید)

زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶ آغاز و ۲۴ آذر به پایان خواهد رسید. و آزمون نیز در روز جمعه ۲۴ آذر برگزار خواهد شد.

هزینه ثبت نام و شرکت در این دوره از آزمون ۷۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

این آزمون ویژه داوطبان شرکت در گروه‌های پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی است. این آزمون 10 تا 12 بار در سال برگزار می‌شود. محل برگزاری آن فقط در تهران و در دانشگاه علوم و تحقیقات است.اگر داوطبان قصد قطعی برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند بهتر است در EPT شرکت کنند بر خلاف سایر آزمون‌های ملی زبان که سه مهارت Listening، Readingg و Grammar را مورد سنجش قرار می‌دهند، در EPT فقط دو مهارت Reading و Grammar وجود دارد و مهارت Listening در آن سنجیده نمی‌شود. ضمن آنکه دانشگاه آزاد اسلامی حداقل نمره را برای مدرک EPT پنجاه می‌داند ولی برای مدرک MSRT حداقل نمره قابل قبول را 65 اعلام کرده است. ( جهت دریافت اطلاع ازانتشار سوالات و کلید آزمون EPT آبان دانشگاه آزاد کلیک کنید)

توجه:

مرحله بعد آزمون EPT  در تاریخ ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه