کد خبر: 11043

تاریخ انتشار: 23 مرداد ، 1396

زمینه همکاری پردیس فنی دانشگاه تهران و دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای

No votes yet. Please wait…     به نقل از دانشگاه تهران، در جلسه‌ای که با حضور معاونان بین الملل دانشگاه های تهران و فنی و حرفه ای برگزار شد زمینه‌ همکاری در حوزه بین‌الملل به ویژه همکاری با کشور آلمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسه باتوجه به ظرفیت‌های دانشگاه فنی و […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

به نقل از دانشگاه تهران، در جلسه‌ای که با حضور معاونان بین الملل دانشگاه های تهران و فنی و حرفه ای برگزار شد زمینه‌ همکاری در حوزه بین‌الملل به ویژه همکاری با کشور آلمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه باتوجه به ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای، سه محور آموزش و ارتقای مدرسان، به روز رسانی تجهیزات و پروژه‌های مشترک به عنوان اولویت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای معرفی شد و پردیس دانشکده‌های فنی برای همکاری در برنامه‌ریزی در این زمینه‌ها و کمک به بین‌المللی سازی آن دانشگاه در چارچوب تفاهم نامه اعلام آمادگی کرد.

همچنین، مقرر شد پس از بازدید مدیر بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، سایر زمینه‌های همکاری نیز مورد بررسی قرار گیرند.

این ملاقات به پیشنهاد معاونت بین‌الملل وزارت علوم به منظور عملیاتی شدن نتایج بازدید هیأت عالی رتبه ایرانی از کشور آلمان و همکاری با IMOVE صورت گرفت.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   پنج هزار شغل با برگزاری آزمون استخدامی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.