کد خبر: 10767

تاریخ انتشار: 18 مرداد ، 1396

سازماندهی رساله‌های دکتری در حوزه علوم انسانی و هنر

No votes yet. Please wait… طبق گزارش روابط عمومی وزارت علوم هدف شورای توسعه پژوهش و فناوری در علوم انسانی و هنر سیاست‌گذاری‌های اجرایی در توسعه تحقیقات و فناوری علوم انسانی و هنر خبر داد و از برنامه جدید آیین‌نامه هدفمندی رساله‌های دکتری در حوزه علوم انسانی و هنر رونمایی کرد. ایشان افزود : سهم […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

طبق گزارش روابط عمومی وزارت علوم هدف شورای توسعه پژوهش و فناوری در علوم انسانی و هنر سیاست‌گذاری‌های اجرایی در توسعه تحقیقات و فناوری علوم انسانی و هنر خبر داد و از برنامه جدید آیین‌نامه هدفمندی رساله‌های دکتری در حوزه علوم انسانی و هنر رونمایی کرد.

ایشان افزود : سهم نقش علوم انسانی در تولیدات علمی در حوزه بین‌الملل و همینطور محصولات و فناوری‌های مربوط به حوزه علوم انسانی باید سریعا افزایش پیدا کند.

هم اکنون ۴۰ شرکت دانش‌بنیان در حوزه علوم انسانی در حال فعالیت اند  و هدف توجه به مراکز رشد در حوزه علوم انسانی است. هشت مرکز رشد علوم انسانی فقط در این حوزه فعالیت دارند و شش مرکز نیز بخشی از فعالیت‌هایشان در حوزه علوم انسانی است که این تعداد باید افزایش پیدا کند.

هم اکنون بخشی از فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان دو پارک علم و فناوری در رشته‌های علوم انسانی و یا فناوری‌های مربوط به این حوزه است.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   کوتاه شدن دوره علوم پایه در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.